سبد گل لیلیوم و آنتوریوم صورتی کد DF09802

سبد گل لیلیوم و آنتوریوم صورتی یکی از سبدگل های پر انرژی فروشگاه است که با توجه به رنگ های شاد و پر نشاط اش جلوه ای دیدنی و جذاب دارد. این سبدگل زیبا از گل های رز، آنتوریوم و لیلیوم تشکیل شده است. چیدمان منظم گل ها در کنار هم، به خوبی حس رسمیت، نظم و هماهنگی را در سبدگل به نمایش گذاشته است. این محصول برای هر مناسبت شادی شایسته است. طیف رنگی گل ها حس علاقه، دوستی، وابستگی و صمیمیت را در سبدگل ایجاد کرده است و می تواند یکی از بهترین هدایا برای ابراز علاقه، گرامیداشت، تشکر و قدرانی باشد. ارتفاع حدودی سبدگل 80 سانتی متر و عرض آن حدودا 60 سانتی متر است.

این مدل تمام شده است

بررسی سبد گل صورتی کد DF09802

سبدگل طبیعی لیلیوم و آنتوریوم از سبدگل های رنگارنگ فروشگاه است که انرژی و نشاط فوق العاده ای دارد. مجموعه ای از رنگ های سفید، صورتی و ارغوانی موجب شده که سبدگل فوق، سرشار از شور و نشاط باشد و آن را به یک محصول تبریکی زیبا در جشن ها و مراسم های شاد تبدیل کرده است. مراسم های تبریک و جشن های خود را با انتخاب این سبدگل مزین کنید و هدیه ای ارزنده و درخور را به همراه ببرید. 

مشخصات سبد گل لیلیوم و آنتوریوم صورتی کد DF09802

گل های استفاده شده در طراحی سبدگل با کد DF09802 از تازه ترین گل ها تهیه شده اند و کیفیت و تازگی گل ها را از سوی فروشگاه تضمین شده است. از سه نوع گل شاخه بریده در طراحی این محصول استفاده شده است که عبارت اند از گل آنتوریوم، گل رز و گل لیلیوم. هر سه نوع گل، جزء گل های لوکس و لاکچری به حساب می آیند. گل های سبدگل در بستری از برگ های زینتی تزیین شده اند که این بستر زیبا با رنگ سبزش، سرزندگی و طراوت بیشتری را در سبدگل خلق می کند. ارتفاعی که برای این محصول در نظر گرفته شده است حدودا 80 سانتی متر و عرض آن 60 سانتی متر است. پایه سبدگل چوبی بوده که با برگ های زینتی کاملا پوشیده شده است. 

سبدگل پایه دار
حدود 80 سانتی متر
حدود 60 سانتی متر
حدود 15 شاخه
حدود 20 شاخه
حدود 25 گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه