سبد گل طبیعی آنتوریوم صورتی کد DF09502

1,997,000 تومان

سبد گل طبیعی آنتوریوم صورتی کد DF09502 از سبدگل های دوطبقه فروشگاه است که بسیار باسلیقه تزیین شده است. طبقه بالای سبدگل را گل های لیلیوم، رز و آنتوریوم تشکیل می دهد و طبقه پایین سبدگل را گل های اورینتال و آنتوریوم. رنگ های به کار رفته در این سبدگل شاد و پر انرژی انتخاب شده است تا به خوبی بتواند احساس شادمانی شما را ابراز نماید. ارتفاع حدودی سبد 120 سانتی متر و عرض آن حدود 60 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی سبد گل طبیعی آنتوریوم کد DF09502

در میان گل های تزیین شده سبدگل ها تنوع بالایی دارند و در انواع و اقسام سبدگل های رومیزی، فانتزی، کلاسیک، دو طبقه، پایه دار و... تزیین می شوند. سبدگل های دو طبقه ارتفاع نسبتا بلندی دارند و مناسب برای مراسم هایی هستند که مایلید هزینه بیشتری کنید و سبدگل سایز بزرگتر هدیه ببرید. باتوجه به اینکه در این مدل از سبدگل ها باید در دو طبقه، گل تزیین شود گل بیشتری مصرف می شود که به طبع باعث بالا رفتن قیمت آن نیز می شود. پیشنهاد می شود سبدگل های دوطبقه را برای مراسم هایی انتخاب کنید که از اهمیت و رسمیت بیشتری نزد شما برخوردار بوده و مایلید که حتما هدیه ای ارزشمند اهدا کنید.

مشخصات سبد گل طبیعی آنتوریوم صورتی کد DF09502

در طراحی سبدگل طبیعی آنتوریوم فوق حدود 12 شاخه گل آنتوریوم، 12 شاخه گل رز و 13 سرگل اورینتال به کار رفته است. طیف رنگی این سبد سفید، صورتی، سرخابی و لیمویی در نظر گرفته شده است. گل های لیلیوم لیمویی رنگ در میان گل های سرخابی انرژی بخش بوده و جلوه بقیه گل ها را بیشتر کرده است. گل ها در دو طبقه تزیین شده اند و مابین دو طبقه را برگ هایی تزیینی پوشانده است. پایه سبدگل جنس چوبی دارد که استحکام آن خوب است. ارتفاع حدودی سبد 120 سانتی متر و عرض آن حدود 60 سانتی متر است. 

سبدگل دوطبقه
حدود 120 سانتی متر
حدود 60 سانتی متر
حدود 12 شاخه
حدود 12 شاخه
حدود 13 سرگل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه