سبد گل سالگرد ازدواج دو طبقه کد DF09402

2,987,000 تومان

سبد گل سالگرد ازدواج دو طبقه کد DF09402 انتخابی مناسب برای یک تبریک سالگرد ازدواج شیک و لاکچری است. گل هایی که در این سبد به کار رفته اند جزء گل های لوکس هستند و این سبد را به یک محصول لاکچری تبدیل کرده اند. در کنار گل آرایی زیبای این سبد، برگ آرایی زیبایی نیز دیده می شود که علاوه بر ایجاد سرسبزی و سرزندگی در سبد، جلوه گل ها را دوچندان کرده است. پایه سبدگل جنس چوبی دارد و استحکام آن خوب است. ارتفاع حدودی سبد 100 سانتی متر و عرض آن حدود 60 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی سبد گل دو طبقه کد DF09402

خرید سبدگل های دوطبقه برای مراسم و مناسبت هایی پیشنهاد می شود که قصد دارید هزینه بیشتری کنید و یک سبدگل نسبتا لوکس هدیه ببرید. تزیین گل های این مدل از سبدگل ها در دوطبقه جلوه و ظاهری باشکوه دارد و می تواند این حس را به مخاطب شما القا کند که یک هدیه ارزشمند را برای وی در نظر گرفته اید. نکته ای که در رابطه با سبدگل های دو طبقه باید رعایت کرد در زمان حمل و جا به جایی آنها است به علت این که این مدل از سبدها نسبت به دیگر سبدگل ها سنگین تر هستند و در زمان حمل باید دقت کرد که طبقه بالایی ضربه نبیند.

مشخصات سبد گل سالگرد ازدواج دو طبقه کد DF09402

برای تزیین سبدگل سالگرد ازدواج کد Df09402 حدود 15 شاخه گل رز، 7 سرگل لیلیوم، 6 سرگل اورینتال و 3 شاخه گل استرلیتزیا (پرنده بهشتی) به کار رفته است. گل های این سبد در دوطبقه مجزا از هم تزیین شده اند و مابین دو طبقه از برگ های تزیینی استفاده شده است. طیف رنگی به کار رفته متنوع و پر انرژی است و نشاط سبد را دوچندان کرده است. گل ها بروی یک پایه چوبی تزیین شده اند که مقاومت خوبی دارد. ارتفاع حدودی سبد 100 سانتی متر و عرض آن حدود 60 سانتی متر است.

سبدگل دوطبقه
حدود 100 سانتی متر
حدود 60 سانتی متر
حدود 15 شاخه
حدود 7 گل
حدود 6 گل
حدود 3 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه