سبد گل رز قرمز و ژربرا خواستگاری کد DF09302

2,987,000 تومان

سبد گل رز قرمز و ژربرا خواستگاری کد DF09302 از سبدگل های مدرن فروشگاه است که سبک تزیین و طراحی آن منحصر به فرد است. دقت و سلیقه گل آرا به خوبی در این سبدگل دیده می شود. این سبدگل در دوطبقه تزیین شده است ولی سبک تزیین آن به گونه ای انجام شده است که سبدگل یک تیکه به نظر می آید. گل های رز و ژربرا قرمز رنگ در قسمت بالا و پایین سبدگل خودنمایی می کنند و انرژی خاصی را در سبد ایجاد کرده اند. طبقه پایین و بالای سبد با چوب بامبو به یکدیگر متصل شده اند. ارتفاع حدودی سبد 130 سانتی متر و عرض آن حدود 60 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی سبد گل رز خواستگاری کد DF09302

در طراحی گل های تزیین شده سبک گل آرایی نقش مهمی در ظاهر و جلوه نهایی محصول دارد. در سبدگل فوق، سبک مدرن گل آرایی به زیبایی به چشم می آید. نوع چیدمان گل ها بسیار باسلیقه انجام شده است و در نگاه اول نحوه چینش گل ها جلب توجه می کند. بعد از سبک گل آرایی نوع گل و رنگ هایی که انتخاب می شود نیز تاثیر زیادی در زیبایی نهایی محصول ایجاد می کند. در سبدگل فوق علاوه بر سبک گل آرایی خاص و منحصر به فرد نوع گل و رنگ هایی که انتخاب شده است نیز به زیباتر شدن سبدگل کمک کرده است.

مشخصات سبد گل رز قرمز و ژربرا خواستگاری کد DF09302

در تزیین سبدگل رز قرمز و ژربرا کد Df09302 حدود 11 شاخه گل آنتوریوم، 30 شاخه گل رز، 2 شاخه گل لیلیوم، 10 شاخه گل ژربرا و 1 دسته گل میمونی به کار رفته است. در میان گل های به کار رفته در این سبد، گل میمونی فصلی بوده و در تمام طول سال موجود نیست به همین دلیل اگر این محصول را در زمانی سفارش دهید که این گل موجود نباشد با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده می شود. این سبد در دوطبقه با سبکی مدرن تزیین شده است. استفاده از گل های قرمز در بالا و پایین سبد جذابیت این محصول را بیشتر کرده است. قسمت مرکزی سبد از گل های میمونی و آنتوریوم استفاده شده است. دو طبقه توسط شاخه های بامبو به یکدیگر متصل شده اند. ارتفاع حدودی سبد 130 سانتی متر و عرض آن حدود 60 سانتی متر است.

سبدگل دوطبقه
حدود 130 سانتی متر
حدود 60 سانتی متر
حدود 11 شاخه
حدود 30 شاخه
حدود 2 شاخه
حدود 10 شاخه
حدود 1 دسته
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه