سبد گل بله برون عروس کد DF09002

1,996,000 تومان

سبد گل بله برون عروس کد DF09002 از محصولات جدید فروشگاه است که برای مناسبت بله برون طراحی شده است. برای تزیین این سبدگل از گلهایی با رنگ های سفید و صورتی رنگ انتخاب شده است که از بهترین رنگ ها برای مراسم شاد بله برون، عقد و عروسی هستند. این سبد در دوطبقه تزیین شده است که برای تزیین طبقه بالای آن گلهای اورینتال، رز و فرزیا به کار رفته است و در طبقه پایین آن گلهای اورینتال، آنتوریوم و فرزیا استفاده شده است. پایه سبد را یک سبدگل حصیری تشکیل داده است که به خوبی می تواند وزن گل های به کار رفته را تحمل کند. ارتفاع حدودی سبد 80 سانتی متر و عرض آن 50 سانتی متر است. 

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی سبد گل بله برون عروس کد DF09002

انتخاب سبدگل در مراسم های مختلف عقد و عروسی همچون خواستگاری، بله برون و نامزدی بسیار مرسوم است. در میان گل های تزیین شده سبدگل ها با توجه به نوع گل آرایی و سایزی که دارند بهترین انتخاب ها برای این گونه مراسم ها هستند. اکثرا از سبدگل های دوطبقه برای خواستگاری یا مراسم بله برون استفاده می کنند که انتخاب درست و مناسبی است. سبدگل هایی که در دوطبقه تزیین می شوند سایز بزرگتری دارند و میزان گل بیشتری در آن ها استفاده می شود که می تواند به خوبی در مراسم شاد عقد و عروسی کاربرد داشته باشد.

مشخصات سبد گل بله برون عروس کد DF09002

در تزیین سبدگل بله برون عروس کد DF09002 حدود 3 شاخه گل آنتوریوم، 2 شاخه گل رز، 5 سرگل اورینتال و 2 دسته گل فرزیا به کار رفته است. گل فرزیا به کار رفته در این سبدگل فصلی بوده و در تمام طول سال موجود نیست. اگر در زمانیکه این سبدگل را سفارش میدهید گل فرزیا موجود نباشد با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده می شود. طیف رنگی انتخاب شده برای این سبد شاد و پر انرژی است و مناسب مراسم بله برون می باشد. پایه سبد را یک سبدگل چوبی حصیری تشکیل داده است که گل ها به زیبایی در آن تزیین شده اند. ارتفاع حدودی سبد 80 سانتی متر و عرض آن حدود 50 سانتی متر است.

سبدگل دوطبقه
حدود 80 سانتی متر
حدود 50 سانتی متر
حدود 3 شاخه
حدود 2 شاخه
حدود 5 سرگل
حدود 2 دسته
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه