سبد گل خواستگاری رز سفید و آنتوریوم صورتی کد DF08702

سبد گل خواستگاری رز سفید و آنتوریوم صورتی کد DF08702 از سبدگل های پیشنهادی فروشگاه برای مراسم خواستگاری است. دلیل انتخاب این سبدگل برای مجلس خواستگاری ترکیب رنگ زیبای گل ها و گل های لوکس به کار رفته در آن همچون گل رز، آنتوریوم و لیلیوم است. چینش گل ها با دقت و سلیقه انجام شده است و نظم به خوبی در گل های این سبد دیده می شود. برای پایه سبدگل، جام شیشه ای سفید رنگ انتخاب شده است که با توجه به شیشه ای بودن آن، حتما در زمان حمل دقت کنید که ضربه نبیند. ارتفاع سبد حدود 80 سانتی متر و عرض حدود 45 سانتی متر است.

این مدل تمام شده است

بررسی سبد گل خواستگاری کد DF08702

مرسوم است که برای مراسم خواستگاری سبد گل یا دسته گل هدیه ببرند، بین دسته گل و سبد گل مطمئنا انتخاب سبد گل انتخاب مناسب تری است به دلیل این که مجلس خواستگاری نسبتا رسمی است و سبد گل ها نسبت به دسته گل رسمی تر هستند همچنین گل خواستگاری نقش مهمی در معرفی شما دارد و نشان دهنده ارزش و احترامی است که برای عروس خانم و خانواده شان قائلید پس بهتر است که یک سبد گل رسمی با تزیین زیبا هدیه ببرید. انتخاب سبد گل Df08702 به عنوان سبد گل خواستگاری یک انتخاب هوشمندانه و درست است. گل های به کار رفته در این سبد جزء گل های لوکس هستند، همچنین سبک تزیین گل ها مدرن و جدید است و تمامی این موارد می تواند بیان کننده این موضوع باشد که شما یک سبد گل لوکس و ارزشمند را برای عروس خانم هدیه برده اید.

مشخصات سبد گل خواستگاری رز سفید و آنتوریوم صورتی کد DF08702

برای تزیین سبد گل فوق حدود 35 شاخه گل آنتوریوم صورتی، 35 شاخه گل رز سفید و 5 سرگل لیلیوم صورتی به کار رفته است. طیف رنگی سفید و صورتی انتخاب شده برای این سبد گل بسیار آرامش بخش و در عین حال شادی بخش بوده و مناسب برای مراسم و مجالس شاد می باشد. برای پایه سبد گل از جام شیشه ای سفید رنگ استفاده شده است تا با رنگ گل ها هماهنگ باشد. جنس پایه شیشه ای است پس حتما در زمان جا به جایی دقت کنید تا دچار ضربه نشود. جام شیشه ای این سبد زیبا و مقاوم است و می توانید از آن به عنوان گلدان برای مصارف تزیینی دیگر هم استفاده کنید. ارتفاع حدودی سبد 80 سانتی متر و عرض آن حدود 45 سانتی متر است.

سبدگل پایه دار
حدود 80 سانتی متر
حدود 45 سانتی متر
حدود 35 شاخه
حدود 35 شاخه
حدود 5 سر گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه