سبد گل تبریک عروسی و ازدواج لاکچری کد DF08602

سبد گل تبریک عروسی و ازدواج لاکچری کد DF08602 جزء سبد گل های مدرن با گل آرایی به سبک کلاسیک است. سبک تزیین گل ها در این سبد منحصر به فرد و خاص است و یکی از جذابیت های آن مدل چینش گل ها است. همچنین ترکیب رنگ قرمز و سفید به کار رفته انرژی و نشاط خوبی به سبد گل بخشیده است. این سبد گل را می توانید برای مراسم هایی همچون تبریک عروسی، ازدواج، عقد، نامزدی و بله برون هدیه ببرید. ارتفاع سبد گل حدود 100 سانتی متر و عرض آن حدود 45 سانتی متر است.

این مدل تمام شده است

بررسی سبد گل عروسی و ازدواج کد DF08602

گل آرایی همیشه هنری زیبا و دوست داشتنی بوده و در طول سالیان سال انواع و اقسام سبک های گل آرایی با توجه به سلیقه گل آرایان مختلف خلق شده است که در دوره خود طرفداران زیادی را جذب کرده است. امروزه یکی از سبک های جدید گل آرایی در سبد گل، تزیین گل ها به شکل آبشاری، S شکل، آویز و... است که بسیار زیبا و چشم نواز است. همانطور که در تصویر سبد گل DF08602 می بینید گل های رز و آنتوریوم مرکز سبد به شکل S تزیین شده اند که جذابیت این سبد را چند برابر کرده است. اگر مایلید که سبد گل جدید و خاص هدیه دهید انتخاب این سبد گل را پیشنهاد می دهیم.

مشخصات سبد گل تبریک عروسی و ازدواج لاکچری کد DF08602

برای گل آرایی سبد گل فوق حدود 30 شاخه گل آنتوریوم، 25 شاخه گل رز، 4 سرگل اورینتال و 8 شاخه گل شیپوری به کار رفته است. در میان گل های استفاده شده گل شیپوری فصلی است و در تمام طول سال موجود نیست به همین خاطر اگر در زمان سفارش این گل موجود نباشد با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده می گردد. رنگ های به کار رفته در این سبد کاملا با یکدیگر هماهنگ هستند و انرژی و شادی خاصی را در سبد ایجاد کرده اند. قسمت پایینی سبد گل نیز با پاپیون های زیبایی تزیین شده است. پایه سبد گل چوبی است که با پارچه سفید رنگ پوشانده شده است تا با رنگ گل ها هماهنگ باشد. ارتفاع حدودی سبد 100 سانتی متر و عرض آن حدود 45 سانتی متر است.

سبدگل پایه دار
حدود 100 سانتی متر
حدود 45 سانتی متر
حدود 30 شاخه
حدود 25 شاخه
حدود 4 سرگل
حدود 8 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه