سبد گل رز و لیلیوم روز مادر کد DF07802

3,697,000 تومان

سبد گل رز و لیلیوم روز مادر کد DF07802 از سبدگل های شیک فروشگاه پارسی گل است که برای تبریک روز مادر در نظر گرفته شده است. برای طراحی این سبد از گل های رز، آنتوریوم و اورینتال معطر استفاده شده است. پایه این سبد را جام شیشه ای سفید رنگ تشکیل داده است که با گل های استفاده شده هماهنگی دارد. به دلیل این که پایه سبدگل جنس شیشه ای دارد حتما در زمان حمل و نقل آن احتیاط کنید.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی سبد گل روز مادر کد DF07802

سبد گل روز مادر فوق از سبدگل های طبیعی و زیبای فروشگاه پارسی گل است که با نهایت دقت و سلیقه طراحی شده است. گل های به کار رفته در این سبد در روز سفارش برداشت می شوند تا طراوت و تازگی خود را در زمان تحویل حفظ کنند. مناسبت روز مادر یکی از مناسبت های مهم برای هر فردی است و همه مایلند که بهترین هدیه را تقدیم مادرشان کنند، گل های طبیعی یکی از بهترین انتخاب ها برای قدردانی و تشکر از زحمات بی پایان مادران می باشد.

مشخصات سبد گل رز و لیلیوم روز مادر کد DF07802

برای تزیین سبدگل رز و لیلیوم کد DF07802 حدود 5 شاخه گل آنتوریوم قرمز، 12 شاخه گل رز قرمز هلندی و 5 سرگل لیلیوم اورینتال سفید و صورتی به کار رفته است. گل های اورینتال به زیبایی در مرکز سبدگل تزیین شده اند و گل های آنتوریوم با طرح آویز از مرکز سبد به سمت پایین تزیین شده اند. پایه سبدگل را جامی ظریف و شیشه ای به رنگ سفید تشکیل داده است که در شکوه و جلوه سبد بی تاثیر نمی باشد. ارتفاع حدودی سبد 50 سانتی متر و عرض آن حدود 20 سانتی متر است.

سبدگل پایه دار
حدود 50 سانتی متر
حدود 20 سانتی متر
حدود 5 شاخه
حدود 12 شاخه
حدود 5 گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه