سبد گل لاکچری تبریک روز مادر کد DF07702

3,797,000 تومان

سبد گل لاکچری تبریک روز مادر کد DF07702 یکی از زیباترین سبدگل های تبریکی فروشگاه است که برای مناسبت روز مادر در نظر گرفته شده است. برای تزیین این سبدگل زیبا حدود 10 شاخه گل آنتوریوم، 16 شاخه گل رز، 4 دسته گل فرزیا معطر و 16 شاخه گل لیاتریس به کار رفته است. در میان گلهای استفاده شده گل لیاتریس فصلی بوده و در تمام طول سال موجود نیست. برای پایه این محصول از سبدگل حصیری چوبی استفاده شده است که دوام خوبی دارد. ارتفاع سبدگل حدود 35 سانتی متر و عرض آن حدود 25 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی سبد گل لاکچری روز مادر کد DF07702

سبد گل لاکچری روز مادر DF07702 از سبدگل های لوکس و مجلل فروشگاه است که برای عرض تبریک و ابراز محبت در مناسبت روز مادر تزیین شده است. طیف رنگی استفاده شده در این سبدگل بسیار خاص و متفاوت است و به خوبی می تواند انرژی مثبت فراوانی را به بیننده آن القا کند. این سبدگل را می توانید علاوه بر تبریک روز مادر برای مناسبت های شاد دیگری همچون تبریک عروسی، تبریک عقد، تشکر و قدردانی هدیه ببرید.

مشخصات سبد گل لاکچری تبریک روز مادر کد DF07702

برای تزیین سبدگل تبریک روز مادر فوق حدود 16 شاخه گل لیاتریس، 4 دسته گل فرزیا، 16 شاخه گل رز و 10 شاخه گل آنتوریوم به کار رفته است. به همراه  گل های تازه و طبیعی از برگ های تزیینی برای زیباتر شدن سبدگل نیز استفاده شده است. برای پایه این محصول از سبدگل چوبی با مدل حصیری استفاده شده است که با نوع چیدمان گل ها کاملا مطابقت و هماهنگی دارد. ارتفاع سبدگل حدود 35 سانتی متر و عرض آن حدود 25 سانتی متر است.

سبدگل رومیزی
حدود 35 سانتی متر
حدود 25 سانتی متر
حدود 10 شاخه
حدود 16 شاخه
حدود 4 دسته
حدود 16 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه