سبد گل طبیعی لیلیوم ارغوانی کد DF07502

1,998,000 تومان

سبد گل طبیعی لیلیوم ارغوانی کد DF07502 یکی از زیباترین سبدگل های تبریک فروشگاه است که از ترکیب 3 شاخه گل آنتوریوم، 4 شاخه گل آلسترومریا، 5 سرگل لیلیوم و 4 شاخه گل رز تهیه شده است. تم رنگی انتخابی برای این سبدگل صورتی و گلبهی است که نشاط و انرژی خاصی به سبدگل بخشیده است. این محصول را برای مناسبت هایی شادی همچون تولد، روز مادر، روز معلم، نامزدی و... می توانید هدیه ببرید. ارتفاع حدودی سبدگل 45 سانتی متر و عرض آن حدود 40 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی سبد گل طبیعی لیلیوم کد DF07502

سبد گل طبیعی Df07502 از سبدگل های زیبا فروشگاه است که با نهایت دقت و سلیقه تزیین شده است. طیف رنگی که برای این سبدگل انتخاب شده است رنگ های گرم و انرژی بخش است که به خوبی بتواند احساس شادی را به مخاطب القا کند. از این رو سبدگل طبیعی لیلیوم انتخابی مناسب برای عرض و تبریک و شادباش می باشد.

مشخصات سبد گل طبیعی لیلیوم ارغوانی کد DF07502

برای تزیین سبدگل طبیعی لیلیوم DF07502 حدود 4 شاخه گل رز، 5 سرگل لیلیوم، 4 شاخه گل آلسترومریا و 3 شاخه گل آنتوریوم به کار رفته است. علاوه بر گل آرایی زیبایی که در این سبدگل دیده می شود از برگ های تزیینی متنوعی برای پوشش قسمت های خالی سبدگل استفاده شده است که زیبایی سبدگل را دوچندان کرده است. ارتفاع حدودی سبدگل 45 سانتی متر و عرض آن حدود 40 سانتی متر است.

سبدگل رومیزی
حدود 45 سانتی متر
حدود 40 سانتی متر
حدود 3 شاخه
حدود 4 شاخه
حدود 4 شاخه
حدود 5 گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه