سبد گل لاکچری خواستگاری کد DF07202

سبد گل لاکچری خواستگاری کد DF07202 یکی از سبدگل های لوکس فروشگاه با ظاهری جذاب است که ارتفاع نسبتا بالایی دارد. برای آماده سازی این سبدگل حدود 72 شاخه گل استفاده شده است. 32 شاخه گل آنتوریوم، 30 شاخه گل رز و 10 گل اورینتال مجموع گلهای این سبدگل را تشکیل می دهد. پایه سبدگل از جنس پلاستیک مقاوم با پوشش طلایی رنگ است. ارتفاع سبدگل حدود 110 سانتی متر و عرض آن 60 سانتی متر است.

این مدل تمام شده است

بررسی سبدگل لاکچری خواستگاری کد DF07202

سبدگل لاکچری کد DF07202 یکی از لوکس ترین سبدگل های پارسی گل است که ظاهری جذاب و دیدنی دارد. همانطور که در تصویر محصول مشاهده می کنید یکی از جذابیت های این سبدگل ارتفاع بالای آن است. این سبدگل حدود 110 سانتی متر ارتفاع دارد که حتما باید در زمان حمل و جا به جایی اش دقت کرد. گل های استفاده شده در این سبد عبارت اند از گل رز، آنتوریوم و اورینتال که جزء گل های لوکس و لاکچری محسوب می شوند. این سبدگل لاکچری انتخابی مناسب برای مراسم های مجلل و جشن های باشکوه است.

مشخصات سبدگل لاکچری خواستگاری کد DF07202

برای آماده سازی این سبدگل حدود 72 شاخه گل به کار رفته است. گل های استفاده شده عبارت اند از 32 شاخه گل آنتوریوم، 30 شاخه گل رز و 10 گل اورینتال. برای پایه سبدگل از جام گل طلایی رنگ استفاده شده است. جنس پایه از پلاستیک مقاوم است که رنگ طلایی آن و طرح جام شکلش شکوه و جلال سبدگل را چند برابر کرده است. ارتفاع سبدگل حدود 110 سانتی متر و عرض 60 سانتی متر است.

سبدگل پایه دار
حدود 110 سانتی متر
حدود 60 سانتی متر
حدود 32 شاخه
حدود 30 شاخه
حدود 10 گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه