سبد گل زیبا و باشکوه دو طبقه کد DF06902

2,698,000 تومان

سبد گل زیبا و باشکوه دو طبقه کد DF06902 از تازه ترین گلهای طبیعی آنتوریوم، رز و لیلیوم تشکیل شده است. گلهای استفاده شده در دوطبقه سبدگل کاملا با یکدیگر متناسب و هماهنگ اند. علاوه بر گل آرایی زیبای این سبدگل، برگ آرایی زیبایی نیز در این سبد انجام شده است. برای پایه این محصول از سبد حصیری چوبی استفاده شده است. ارتفاع حدود 100 سانتی متر و عرض آن 50 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی سبدگل زیبا دوطبقه کد DF06902

سبدگل دوطبقه فوق از سبدگل های شیک و مجلل فروشگاه است که برای مناسبت های تبریک و شادباش تزیین شده است. همانطور که در تصویر محصول مشخص است گلهای استفاده شده در دوطبقه کاملا با همدیگر تناسب دارند و از لحاظ ترکیب رنگ با یکدیگر هماهنگ اند. همچنین استفاده از برگ های زینتی در این سبد نیز بر جذابیت های آن افزوده است. این سبدگل دوطبقه را می توانید برای جشن هایی همچون جشن ازدواج، عروسی، تولد و... هدیه ببرید و مخاطبین خود را شگفت زده کنید.

مشخصات سبدگل زیبا و باشکوه دوطبقه کد DF06902

برای آماده سازی سبدگل دوطبقه کد  DF06902 حدود 40 گل استفاده شده است. 8 شاخه گل رز سفید لب صورتی، 12 شاخه گل آنتوریوم صورتی و 20 گل لیلیوم سفید مجموع گلهای این سبدگل را تشکیل می دهد. برای پایه این محصول از سبدگل چوبی حصیری استفاده شده است. ارتفاع حدودی سبد 100 سانتی متر و عرض آن 50 سانتی متر می باشد.

سبدگل دوطبقه
حدود 130 سانتی متر
حدود 50 سانتی متر
حدود 12 گل
حدود 8 گل
حدود 20 گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه