دسته گل آفتابگردان زینتی کد DF03803

دسته گل آفتابگردان زینتی کد DF03803 از 15 شاخه گل آفتابگردان تازه و پر انرژی تهیه شده است. این دسته گل آفتابگردان طبیعی با رنگ های گرمابخش و پر انرژی اش مناسب برای یک هدیه پرشور و هیجان به آنانی است که دوستشان دارید. گل آفتابگردان فصلی بوده و در تمام طول سال موجود نیست. سفارش این محصول فقط در فصول خنک سال امکان پذیر است. ارتفاع حدودی دسته گل 50 سانتی متر و عرض آن 30 سانتی متر است.

این مدل تمام شده است

بررسی دسته گل آفتابگردان کد DF03803

گل آفتابگردان با رنگ زیبا و درخشانش سرشار از شور و نشاط بوده و ترکیب آن در دسته گل بسیار چشم نواز و زیبا خواهد بود. این دسته گل زیبا با گل آفتابگردان زینتی یک هدیه پر انرژی خواهد بود برای عزیزترین های زندگیتان. انتخاب دسته گل با گل هایی متفاوت و خاص همچون آفتابگردان مطمئنا برای مخاطب جذاب بوده و وی را شگفت زده خواهد کرد. اگر مخاطبی خاص دارید که به دنبال انتخاب هدیه ای متفاوت و جذاب برایش هستید این دسته گل زیبا را انتخاب کنید. 

مشخصات دسته گل آفتابگردان زینتی کد DF03803

برای تزیین دسته گل آفتابگردان زینتی کد DF03803 حدود 15 شاخه گل آفتابگردان به کار رفته است. گل های آفتابگردان با دوام بوده و ترکیب زیبایی در دسته گل دارند. به همراه گلهای آفتابگردان از گلهای زینتی عروس نیز استفاده شده است تا قسمت های خالی دسته گل پر شود. ساقه گل ها با روبان هایی به رنگ گل ها بسته شده است. ارتفاع حدودی دسته گل 50 سانتی متر و عرض آن 30 سانتی متر است. 

دسته گل فانتزی
حدود 50 سانتی متر
حدود 30 سانتی متر
حدود 1 دسته
حدود 15 شاخه

من خیلی علاقه مند به گل آفتابگردان هستم ولی هر وقت تصمیم به خرید گل آفتابگردان میکنم این گل موجود نیست و فصلش نیست. داخل توضیحات سایت شما که خوندم متوجه شدم چه زمانی این گل موجود میشه ممنون از اطلاعاتی که قرار داید.

 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه