دسته گل رز نامزدی شیک کد DF03703

688,000 تومان

دسته گل رز نامزدی کد DF03703 از تازه ترین گلهای رز هلندی تشکیل شده است. این رنگ از گل رز نسبت به مابقی رنگ های رز کمیاب تر بوده و در تزیین دسته گل بسیار جذاب خواهد بود. نوع گل آرایی این دسته گل به گونه ای انجام شده است که برای دسته گل مراسم عقد، نامزدی و بله برون قابل استفاده باشد. حدود 40 شاخه گل رز در طراحی این دسته گل به کار رفته است. طول حدودی دسته گل 60 سانتی متر و عرض آن 50 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

 • ( 1 )
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی دسته گل رز نامزدی کد DF03703

 دسته گل رز نامزدی شیک کد DF03703 از تازه ترین گلهای رز هلندی تشکیل شده است. رنگ گلهای رز بسیار جذاب و دیدنی اند و از جذابیت های این دسته گل به شمار می رود. همچنین شاخه های زینتی استفاده شده در زیر گل ها جلوه ای زیبا به دسته گل بخشیده است. دسته گل هایی که با گل های رز سفید و نباتی تهیه می شوند بسیار مناسب برای دسته گل مراسم عقد، نامزدی و بله برون هستند. این دسته گل نیز می تواند برای مراسم عقد، نامزدی، حنابندان و... قابل استفاده باشد.

مشخصات دسته گل رز نامزدی شیک کد DF03703

برای آماده سازی دسته گل نامزدی کد DF03703 از 40 شاخه گل رز هلندی استفاده شده است. گل های استفاده شده در روز سفارش برداشت می شوند و طراوت و تازگی خود را تا زمان تحویل به دست تحویل گیرنده حفظ خواهند کرد. برای پرتر نشان دادن دسته گل از شاخه های زینتی استفاده شده است که در تمام طول سال موجود نیستند. طول حدودی دسته گل 60 سانتی متر و عرض آن 50 سانتی متر می باشد.

دسته گل رز
حدود 60 سانتی متر
حدود 50 سانتی متر
حدود 40 شاخه

چقدر رنگ گل های رز این دسته گل خاص و جذابه، دیزاین این دسته گل خیلی زیباس

 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه