دسته گل نرگس هدیه ولنتاین کد DF03303

دسته گل نرگس هدیه ولنتاین کد DF03303 از 100 شاخه گل نرگس تازه و باطراوت تشکیل شده است. گلهای نرگس سرشار از انرژی و نشاط اند و با عطر دل انگیزشان آرامش خاصی را به مخاطب منتقل می کنند. این دسته گل زیبا بسیار هنرمندانه و باسلیقه تزیین شده است تا هدیه ای زیبا و دل نشین باشد برای عزیزان شما. ارتفاع حدودی دسته گل 80 سانتی متر و عرض آن 30 سانتی متر است.

این مدل تمام شده است

بررسی دسته گل نرگس هدیه کد DF03303

دسته گل نرگس کد DF03303 از گلهای نرگس معطر معروف به گل نرگس شیراز تهیه شده است. گل نرگس از گل های شاخه بریده معطر است که فصلی بوده و معمولا در فصول خنک سال وارد بازار می شود. نرگس بسیار ظریف است و لازم است برای تزیین در دسته گل تعداد بالایی داشته باشد تا به چشم آید. دسته گلی که مشاهده می کنید به زیبایی و هنرمندانه تزیین شده است و هدیه ای مناسب برای ابراز احساسات به عزیزان در مناسبت های مختلف است.

مشخصات دسته گل نرگس هدیه ولنتاین کد DF03303

برای تزیین و آماده سازی دسته گل نرگس کد DF03303 از 100 شاخه گل نرگس تازه و ممتاز استفاده شده است. همانطور که در تصویر محصول مشاهده کنید گلهای نرگس در دو دسته 50 تایی به صورت طبقه ای تزیین شده اند. ساقه گلهای نرگس توسط روبان هایی زیبا به رنگ گلهای نرگس تزیین شده است و زیبایی دسته گل را چند برابر کرده است. ارتفاع حدودی دسته گل 80 سانتی متر و عرض آن 30 سانتی متر است. 

دسته گل فانتزی
حدود 80 سانتی متر
حدود 30 سانتی متر
حدود 100 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه