دسته گل تولد رویایی کد DF02503

259,000 تومان

دسته گل تولد رویایی کد DF02503 از تازه ترین گلهای رز تشکیل شده است. حدود 8 شاخه گل رز زرد برای تزیین این دسته گل به کار رفته است. همانطور که در تصویر محصول مشاهده می کنید علاوه بر گل ها استفاده از برگ، کاغذ کادو و روبان به شکلی زیبا و هنرمندانه بر جذابیت های دسته گل افزوده است. ارتفاع دسته گل حدود 60 سانتی متر و عرض آن 30 سانتی متر می باشد. 

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی دسته گل تولد کد DF02503

دسته گل تولد کد DF02503 از دسته گل های کلاسیک فروشگاه است که به شکلی زیبا و هنرمندانه تزیین شده است. گلهای رز زرد در مرکز دسته گل بسیار چشم نواز هستند. علاوه بر خودنمایی گلهای رز زرد، برگ های زینتی، روبان و کاغذ کادو استفاده شده در دسته گل این محصول را بسیار خاص و متفاوت کرده است. این دسته گل با توجه به ظاهر زیبا و متفاوتش هدیه ای جذاب خواهد بود برای عزیزانتان تا به زیباترین شکل از آنان تشکر و قدردانی کنید.

مشخصات دسته گل تولد رویایی کد DF02503

برای تزیین و آماده سازی دسته گل تولد رویایی کد DF02503 حدود 8 شاخه گل رز هلندی ممتاز بکار رفته است. گلهای رز در روز سفارش برداشت می شوند تا طراوت و تازگی خود را حفظ کنند. در کنار گلهای زیبای رز، برگ آرایی زیبایی توسط برگهای زینتی انجام شده است که به خوبی قسمت های خالی دسته گل را پوشش داده است. تزیین کاغذ کادو و روبان این دسته گل به زیبایی و باسلیقه انجام شده است. ارتفاع حدودی دسته گل 60 سانتی متر و عرض آن 30 سانتی متر می باشد.

دسته گل فانتزی
حدود 60 سانتی متر
حدود 30 سانتی متر
حدود 8 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه