حریم خصوصی

پارسی­گل برای اطمینان از امنیت اطلاعات مشتریان و حفظ و رعایت حریم خصوصی اطلاعات مشتریان خود تلاش نموده و بر اساس این تلاش موفق به کسب گواهی پروتکل 

(SSL (Socket Secure Layer شده است. بر اساس این استاندارد و با قابلیت ­های ایجاد شده روی سایت پارسی­ گل، کلیه­ ی اطلاعات مبادله شده بین مشتریان و سایت به گونه ­ای کد گذاری خواهد شد که امنیت و اعتبار بالا برای مشتریان پارسی­ گل ایجاد می ­نماید. (تبادل اطلاعات به صورت محرمانه و کد شده انجام و امکان هک شدن و سرغت اطلاعات منتفی می­ گردد)

در طی پروسه ­ی ثبت نام، نظر سنجی و یا خرید، وب‌سایت برخی اطلاعات شخصی، نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، آدرس، پست الکترونیکی (ایمیل) و ... را در خواست می­نماید. در عین حال که کلیه فعالیت‌های پارسی ­گل قانونی و مبتنی بر قوانین و استانداردهای تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد، پارسی­ گل برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امید است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم سازد.

پارسی­ گل ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه پارسی ­گل را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها می‌باشد.

توجه داشته باشید که 5000203015515 شماره‌ای است که پارسی­ گل از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس‌ام‌اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه پارسی گل را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

ممکن است پارسی­ گل از طریق شماره 5000203015515 برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.


بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان پارسی ­گل، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام پارسی­ گل است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را بهInfo@parsigol.com  اطلاع دهید.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن­ های تماس:

دفتر اصفهان: 95015515 - 031 

دفتر تهران   : 95118169 - 021