جعبه گل رز (گلد باکس) کد DF01505

520,000 تومان

جعبه گل رز (گلد باکس) کد DF01505 از 11 شاخه گل رز هلندی قرمز ممتاز و درجه یک تشکیل شده است. گل های استفاده شده در این باکس گل در روز سفارش برداشت می شوند و تا زمانی که به دست تحویل گیرنده برسند طراوت و تازگی خود را حفظ خواهند کرد. جنس باکس گل مقوایی است که با پوششی طلایی رنگ پوشانده شده است تا جذابیت آن بیشتر شود. ارتفاع و قطر حدودی باکس گل 25 سانتی متر است. 

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی جعبه گل رز کد DF01505

باکس گل هایی که با گل رز قرمز تزیین می شوند هدایایی مناسب برای ابراز عشق و احساسات هستند. رز قرمز به معنی عشق و علاقه بی نهایت است و در هر ترکیبی که قرار بگیرد به خوبی می تواند این مفاهیم زیبا را به تحویل گیرنده آن ابراز کند. در باکس گل رز فوق استفاده از گل های رز قرمز به همراه باکس طلایی رنگ جلوه ای لوکس را ایجاد کرده است و می توانید از آن برای عرض شادباش و تبریک در مراسم های مختلف استفاده کنید.

مشخصات جعبه گل رز (گلد باکس) کد DF01505

برای تهیه و آماده سازی جعبه گل رز کد DF01505 حدود 11 شاخه گل رز قرمز هلندی استفاده شده اند. رز های استفاده شده ممتاز هستند و در بالاترین کیفیت انتخاب شده اند تا در زمان تحویل به دست تحویل گیرنده تازگی خود را حفظ کنند. مدل باکس گل به شکل هندسی استوانه با رنگ طلایی انتخاب شده است. جنس اصلی باکس مقوایی است که با پوششی طلایی رنگ پوشانده شده است. ارتفاع و قطر حدودی باکس گل 25 سانتی متر است. 

باکس گل رز
حدود 25 سانتی متر
حدود 25 سانتی متر
حدود 11 گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه