باکس گل مربع رز قرمز آتشین کد DF01305

باکس گل مربع رز قرمز آتشین کد DF01305 از 5 شاخه گل رز قرمز هلندی تشکیل شده است. سایز این باکس گل نسبتا کوچک است و مناسب برای یک هدیه دوستانه و اقتصادی است. قسمت های خالی باکس با برگ مارچوبه زینتی تزیین شده است. جنس باکس گل مقوای ضخیم است و دوام خوبی دارد. طول و عرض این باکس گل 15 سانتی متر است.

این مدل تمام شده است

بررسی باکس گل رز قرمز کد DF01305

باکس گل رز قرمز کد Df01305 از باکس گل های اقتصادی فروشگاه است که حدود 5 شاخه گل رز در آن تزیین شده است. یکی از دلایلی که باعث شده این باکس زیبا قیمت مناسبی داشته باشد سایز کوچک آن و جایگیری فقط 5 شاخه گل در باکس است. این باکس گل زیبا می تواند یک هدیه ساده و ارزان باشد برای تبریک های دوستانه. باکس گل Df01305 هدیه ای جمع و جور است و فضای زیادی را اشغال نمی کند.

مشخصات باکس گل مربع رز قرمز آتشین کد DF01305

باکس گل رز قرمز آتشین کد Df01305 از 5 شاخه گل رز قرمز هلندی به همراه برگ مارچوبه زینتی تهیه شده است. گل های رز به زیبایی در وسط باکس تزیین شده اند و برای پوشش قسمت های خالی باکس، از برگ مارچوبه زینتی استفاده شده است. جنس باکس گل مقوایی بوده و نسبتا مقاوم است. طول و عرض این محصول حدود 15 سانتی متر است. 

باکس گل رز
حدود 15 سانتی متر
حدود 15 سانتی متر
5 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه