باکس گل استوانه چوبی کد DF08905

686,000 تومان

باکس گل استوانه چوبی کد DF08905 با استفاده از 20 شاخه گل رز هلندی قرمز تزیین شده است. پایه باکس گل را استوانه ای چوبی تشکیل داده است که علاوه بر زیبایی، دوام و استحکام خوبی دارد. قسمت زیرین گل های رز با استفاده از گل های مینیاتوری ژیپسوفیلا تزیین شده است که زیبایی باکس گل را تکمیل کرده است. برگ های تزیینی شمشیری نیز از دیگر جذابیت های این باکس گل به شمار می روند. ارتفاع حدودی باکس 35 سانتی متر و قطر آن حدود 10 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی باکس گل استوانه چوبی کد DF08905

گل های رز قرمز یکی از جذاب ترین گل ها برای استفاده در گل های تزیین شده همچون باکس گل، دسته گل و سبد گل هستند. استفاده از گل رز قرمز در هر ترکیبی جذاب بوده و ظاهری دلنشین را به محصول نهایی می دهد. باکس گل استوانه چوبی با استفاده از 20 شاخه گل رز قرمز تزیین شده است. باکس چوبی استوانه ای که برای این محصول انتخاب شده است در ترکیب با گل های رز قرمز ظاهری ساده و شیک ایجاد کرده است و باعث شده این محصول به یک هدیه ساده و شیک تبدیل شود برای ابراز احساسات در مناسبت های مختلف.

مشخصات باکس گل استوانه چوبی کد DF08905

برای تزیین باکس گل استوانه چوبی کد Df08905 حدود 20 شاخه گل رز قرمز به کار رفته است. گل های رز به کار رفته با کیفیت ممتاز هستند و طراوت و تازگی خود را در زمان تحویل حفظ خواهند کرد. برای باکس این محصول از یک استوانه چوبی استفاده شده است که زیبایی خاصی به این باکس بخشیده است. باکس چوبی این محصول استحکام خوبی دارد و از آن می توانید برای مصارف تزیینی دیگر استفاده کنید. برای پر کردن قسمت های خالی زیر گل های رز از گل های مینیاتوری و زیبای ژیپسوفیلا استفاده شده است. همچنین استفاده از برگ های تزیینی شمشیری مابین گل های رز و مدل بافته شده آن در سمت چپ باکس بر زیبایی باکس گل افزوده است. ارتفاع حدودی باکس گل 35 سانتی متر و قطر آن حدود 10 سانتی متر است.

باکس گل چوبی
حدود 35 سانتی متر
حدود 10 سانتی متر
حدود 20 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه