باکس گل تولد نوزاد دختر کد DF08805

1,498,000 تومان

باکس گل تولد نوزاد دختر کد DF08805 از باکس گل های مناسبتی فروشگاه است که به مناسبت قدم نو رسیده طراحی شده است. از گل های رز، آنتوریوم، ارکیده، لیسیانتوس و لیلیوم در رنگ های صورتی و بنفش انتخاب شده است تا این محصول به یک باکس گل مناسب برای تولد نوزاد دختر تبدیل شود. عروسک هدیه که در مرکز باکس گل استفاده شده است به سفارش مشتری بوده و تامین آن بر عهده مشتری می باشد. پارسی گل هیچ گونه مسئولیتی برای تامین هدایای همراه گل نمی پذیرد. ارتفاع حدودی باکس 45 سانتی متر و عرض آن حدود 30 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی باکس گل تولد نوزاد دختر کد DF08805

با توجه به این که گل های طبیعی از جمله هدایایی هستند که برای هر گونه مناسبتی کاربرد دارند، اما در نظر گرفتن نوع مناسبت بسیار کمک کننده برای انتخاب نوع گل و سبک تزیین گل می باشد. مناسبت هایی همچون جشن زایمان و تبریک تولد نوزاد از جمله مناسبت هایی هستند که سرشار از هیجان، شور و نشاط اند. توجه به جزییات و انتخاب یک هدیه با حال و هوای این مناسبت برای مخاطب شما بسیار جذاب خواهد بود. باکس گل تولد نوزاد دختر کد Df08805 از جمله هدایایی است که به صورت سفارشی برای تبریک قدم نو رسیده و تولد نوزاد دختر طراحی شده است.

مشخصات باکس گل تولد نوزاد دختر کد DF08805

برای تزیین باکس گل تولد نوزاد دختر کد Df08805 حدود 12 شاخه گل آنتوریوم، 25 شاخه گل رز، 4 گل لیلیوم، 20 دسته لیسیانتوس و 11 گل ارکیده فالانوپسیس به کار رفته است. رنگ تمامی گل های استفاده شده طیف صورتی انتخاب شده است تا برای تبریک تولد نوزاد دختر مناسب باشد. این باکس گل شامل دو قسمت مجزا می باشد. قسمت پایین محصول شامل یک باکس چوبی سفید رنگ می باشد که نقش پایه اصلی باکس را ایفا می کند و وزن کلی گل ها را تحمل می کند و قسمت دوم نیم دایره بالایی باکس است که بروی قسمت پایین سوار شده است. در زمان حمل و جا به جایی این باکس حتما احتیاط کنید، وزن گل هایی که در قسمت نیم دایره کار شده است نسبتا سنگین است. مرکز باکس گل یک عروسک هدیه آویزان شده است که به درخواست مشتری بوده و تامین آن نیز بر عهده مشتری می باشد. ارتفاع حدودی باکس گل 45 سانتی متر و عرض آن 30 سانتی متر است.

حدود 45 سانتی متر
حدود 30 سانتی متر
حدود 12 شاخه
حدود 25 شاخه
حدود 4 گل
حدود 20 دسته
حدود 11 گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه