باکس گل تولد نوزاد پسر کد DF08705

498,000 تومان

باکس گل تولد نوزاد پسر کد DF08705 از باکس گل های ویژه فروشگاه است که برای جشن زایمان و قدم نو رسیده طراحی شده است. مدل باکس گل، طرح ساک نوزاد انتخاب شده و داخل آن با گل های سفید و آبی رنگ تزیین شده است. رنگ گل های استفاده شده به درخواست مشتری بوده که برای تبریک تولد نوزاد پسر در نظر گرفته اند. گل رز، داوودی مینیاتوری و لیسیانتوس مجموع گل های این محصول را تشکیل می دهد. طول حدودی باکس گل 35 سانتی متر و ارتفاع آن حدود 12 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی باکس گل تولد نوزاد پسر کد DF08705

باکس گل تولد نوزاد پسر کد Df08705 یکی از باکس گل های مناسبتی فروشگاه است که مختص جشن زایمان و قدم نو رسیده طراحی شده است. با توجه به این که مدل باکس به شکل ساک نوزاد انتخاب شده است این باکس گل فقط برای تبریک تولد نوزاد قابل استفاده می باشد و برای مناسبت های دیگر کاربردی ندارد. گل های به کار رفته در این محصول به سفارش مشتری به رنگ سفید و آبی انتخاب شده اند تا برای تبریک تولد نوزاد پسر مناسب باشد. تزیین باکس گل تولد نوزاد فوق با رنگ های دیگر نیز امکان پذیر است.

مشخصات باکس گل تولد نوزاد پسر کد DF08705

باکس گل تولد نوزاد پسر فوق از 12 شاخه گل رز آبی، 1 دسته داوودی مینیاتوری و 1 دسته گل لیسیانتوس تهیه شده است. گل های سفید رنگ لیسیانتوس و داوودی بستر اصلی باکس گل را تشکیل داده اند و گل های رز آبی به صورت تاکیدی مابین گل های سفید رنگ استفاده شده اند. مدل باکس گل طرح ساک نوزاد انتخاب شده است که کاملا برای تبریک قدم نو رسیده مناسب باشد. با توجه به اینکه رنگ باکس گل سفید است امکان تغییر رنگ گل های این محصول وجود دارد. طول حدودی باکس 35 سانتی متر و ارتفاع آن حدود 12 سانتی متر است.

حدود 35 سانتی متر
حدود 12 سانتی متر
حدود 15 سانتی متر
حدود 12 شاخه
حدود 1 دسته
حدود 1 دسته
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه