باکس گل خواستگاری رز قرمز هلندی کد DF07605

796,000 تومان

باکس گل خواستگاری رز قرمز هلندی کد DF07605 از باکس گل های زیبای فروشگاه است که برای مناسبت هایی همچون خواستگاری، بله برون و نامزدی پیشنهاد می شود. برای تزیین این باکس گل حدود 30 شاخه گل رز قرمز هلندی به کار رفته است. رز های استفاده شده از بهترین گلخانه ها تامین شده اند و طراوت و تازگی خود را تا زمان تحویل حفظ خواهند کرد. جنس باکس گل چوبی است و به رنگ سفید انتخاب شده است تا رنگ گلها جلوه زیباتری داشته باشد. طول باکس گل حدود 40 سانتی متر، عرض 20 سانتی متر و ارتفاع آن 10 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی باکس گل خواستگاری DF07605

گل رز قرمز یکی از بهترین انتخاب ها برای مراسم های شاد و جشن هایی همچون جشن ازدواج، بله برون و خواستگاری است. رز قرمز سرشار از هیجان و انرژی است و در هر ترکیبی جذابیت خاص خود را دارد. باکس گل خواستگاری DF07605 از باکس گل های زیبا فروشگاه است که با گلهای رز قرمز تهیه شده است. این باکس گل می تواند انتخابی مناسب برای گل خواستگاری باشد.

مشخصات باکس گل خواستگاری رز قرمز هلندی کد DF07605

برای تزیین باکس گل خواستگاری DF07605 حدود 30 شاخه گل رز قرمز هلندی به کار رفته است. گلهای استفاده شده در روز سفارش از بهترین گلخانه های پارسی گل برداشت می شوند و بسیار تازه و باکیفیت هستند. جنس باکس گل چوبی است که با پوششی چرمی به رنگ سفید پوشانده شده است. رنگ سفید باکس گل باعث شده که جلوه رزهای قرمز بیشتر شود. طول باکس گل حدود 40 سانتی متر، عرض 20 سانتی متر و ارتفاع آن 10 سانتی متر است.

باکس گل رز
حدود 40 سانتی متر
حدود 10 سانتی متر
حدود 20 سانتی متر
حدود 30 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه