جعبه گل هدیه روز عشق کد DF06305

697,000 تومان

جعبه گل هدیه روز عشق کد DF06305 از 20 شاخه گل رز قرمز با ساقه های بلند تشکیل شده است. جنس باکس گل مقوایی ضخیم است که استحکام خوبی دارد. باکس دارای درب است که می توانید در زمان اهدا باکس را با درب بسته هدیه دهید. هیچ اسفنجی برای تزیین گلها به کار رفته نرفته است و گل ها با ساقه های بلند در باکس چیده شده اند. ساقه گل ها با کاغذ کادو پوشانده شده است. چند اسکناس داخل باکس قرار داده شده است که تامین آن بر عهده مشتری می باشد. طول باکس گل حدود 80 سانتی متر و عرض آن 25 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی جعبه گل هدیه کد DF06305

باکس گل هدیه DF06305 از باکس گل های کلاسیک فروشگاه است که با گل های رز قرمز آماده گردیده است. طرح باکس گل مستطیل شکل است که طول نسبتا بلندی دارد. در باکس گل هایی که طول بلندی دارند و به صورت خوابیده هستند اسفنج برای نگهداری و تزیین گلها استفاده نمی گردد و گل ها با ساقه های بلند داخل باکس چیده می شوند. استفاده از گلها با ساقه بلند و بدون اسفنج این امکان را می دهد که پس از دریافت باکس گل، گلها را از باکس خارج کرده و با ساقه های بلند در آب قرار داد که ماندگاری گل ها افزایش پیدا خواهد کرد.

مشخصات جعبه گل هدیه روز عشق کد DF06305

برای باکس گل هدیه DF06305 حدود 20 شاخه گل رز قرمز به کار رفته است. جنس باکس گل مقوایی ضخیم است که دوام خوبی دارد. باکس گل درب دار است و اگر در زمان تحویل با درب بسته اهدا گردد هیجان بیشتری برای مخاطب خواهد داشت. رنگ باکس گل سرمه ای انتخاب شده است. گلهای رز با ساقه های بلند در داخل باکس چیده شده اند و برای پوشاندن ساقه ها از کاغذ کادو استفاده شده است. اسکناس های داخل باکس سفارشی بوده و تامین آن بر عهده مشتری می باشد. طول باکس گل حدود 80 سانتی متر و عرض آن حدود 25 سانتی متر می باشد.

باکس گل رز
حدود 80 سانتی متر
حدود 25 سانتی متر
حدود 20 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه