جعبه گل هدیه ولنتاین حرف N کد DF06005

697,000 تومان

جعبه گل هدیه ولنتاین حرف N کد DF06005 از 20 شاخه گل رز هلندی قرمز تشکیل شده است. طرح باکس گل با حرف N و از جنس چوب است. باکس گل هایی که با حروف اول اسم طراحی می شوند جذابیت خاصی نزد مخاطب دارند و حس منحصر به فرد بودن را به مخاطب القا می کنند. برای زیباتر به نظر رسیدن گلهای رز و پوشش لبه های باکس از برگ تزیینی استفاده شده است. ارتفاع باکس گل حدود 70 سانتی متر و عرض آن حدود 50 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی جعبه گل حرف N کد DF06005

باکس گل حرف N از باکس گل های حروف اول اسم است که به زیبایی توسط گلهای رز قرمز رنگ طراحی شده است. باکس گل های حروف اول اسم سفارشی هستند و حس خوبی را به مخاطب القا می کنند. هر فردی پس از دیدن حرف اول اسمش با گلهای طبیعی زیبا هیجان زده خواهد شد. از این رو پیشنهاد می دهیم اگر مایلید هدیه ای خاص و متفاوت برای مخاطب خود هدیه ببرید از باکس گل های حروف اول اسم استفاده کنید.

مشخصات جعبه گل هدیه ولنتاین حرف N کد DF06005

برای تزیین باکس گل حرف N حدود 20 شاخه گل رز قرمز استفاده شده است. رنگ رزهای استفاده شده قابل تغییر است و برای تغییر رنگ گلهای رز لازم است که قبل از سفارش هماهنگی لازم را به همکاران فروش ما انجام دهید. جنس باکس گل چوبی است که با حرف N طراحی شده است. برای زیباتر شدن باکس گل از برگ هایی تزیینی استفاده شده است که زیبایی باکس را چند برابر کرده است. ارتفاع باکس حدود 70 سانتی متر و عرض آن حدود 50 سانتی متر است.

باکس گل حروف و اسامی
حدود 70 سانتی متر
حدود 50 سانتی متر
حدود 20 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه