جعبه گل هدیه ولنتاین سنتی کد DF05705

جعبه گل هدیه ولنتاین سنتی کد DF05705 از باکس گل های فانتزی فروشگاه است که از 6 سرگل رز در رنگهای قرمز، نارنجی و آبی، 10 سرگل میخک در رنگ قرمز و 15 سرگل کرزنتی در رنگهای زرد، سبز، سفید و بنفش تهیه شده است. باکس این محصول دست ساز از جنس چوب است که با اشکال سنتی طراحی شده است. نحوه چیدمان گلها در این باکس گل بسیار خاص و متفاوت است و سعی شده است از گلهای مختلف در رنگهای متنوع به صورت شبکه ای در داخل باکس استفاده شود. ارتفاع باکس گل حدود 10 سانتی متر، عرض و طول حدود 25 سانتی متر است.

این مدل تمام شده است

بررسی جعبه گل هدیه کد DF05705

باکس گل سنتی Df05705 از گلهای متنوع و رنگارنگ در باکس چوبی سنتی تشکیل شده است. جعبه سنتی و دست ساز این محصول قیمت نسبتا بالایی دارد و قیمت این محصول تحت تاثیر باکس آن است. داخل باکس گل با پوششی نرم و مخملی به رنگ مشکی پوشانده شده است. اگر از اسفنج برای تزیین گل ها داخل این باکس استفاده شود پوشش مخملی آسیب می بیند به همین دلیل از هیچ اسفنجی استفاده نشده و فقط از گل با ساقه خیلی کوتاه استفاده شده است. گلهای استفاده شده هیچ ساقه ای ندارند و به همین دلیل عمر نسبتا کوتاهی دارند.

مشخصات جعبه گل هدیه ولنتاین سنتی کد DF05705

برای تزیین باکس گل سنتی Df05705 حدود 31 سرگل استفاده شده است که 6 سرگل رز، 10 سرگل میخک و 15 سرگل کرزنتی مجموع این گل ها را تشکیل می دهد. برای باکس این محصول از جعبه چوبی سنتی استفاده شده است که دست ساز بوده و قیمت نسبتا بالایی دارد. از هیچ اسفنج آبکشی برای تزیین گل ها استفاده نشده و گلها با کوتاه ترین ساقه درون باکس چیده شده اند. ارتفاع حدودی باکس گل 10 سانتی متر و طول و عرض آن حدود 25 سانتی متر است.

باکس گل بهاری
حدود 25 سانتی متر
حدود 10 سانتی متر
حدود 25 سانتی متر
حدود 6 سر گل
حدود 10 سر گل
حدود 15 سر گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه