جعبه گل نرگس روز عشق کد DF05105

جعبه گل نرگس روز عشق کد DF05105 از باکس گل های زیبای فروشگاه با حدود 80 شاخه گل نرگس معطر و خوش بو است. گل های نرگس استفاده شده در این باکس از تازه ترین و باکیفیت ترین نوع خود هستند. گل نرگس فصلی است و در دوره خاصی موجود می باشد که معمولا از اواخر پاییز شروع شده و تا اواخر زمستان ادامه دارد. به همین دلیل فقط در دوره خاصی قادر به سفارش این باکس گل هستید. جنس باکس گل چوبی با پوششی چرمی به رنگ مشکی است. ارتفاع حدودی باکس 30 سانتی متر و قطر آن حدود 20 سانتی متر است.

این مدل تمام شده است

بررسی جعبه گل نرگس کد DF05105

گل نرگس از گلهای معطر و خوشبو است که طرفداران زیادی دارد و عطر آن بسیار آرامشبخش است. به طور کلی گلهای معطر از جذابیت بیشتری نسبت به گلهای بدون عطر برخوردار هستند. باکس گل نرگس Df05105 با 80 شاخه گل نرگس معطر یکی از بهترین هدایا برای افرادی است که به این گل زیبا علاقه مند اند. انتخاب گل مورد علاقه مخاطب نشان دهنده اوج توجه شما به مخاطبتان است که حس خوبی را برای وی ایجاد خواهد کرد. 

مشخصات جعبه گل نرگس روز عشق کد DF05105

برای تزیین باکس گل نرگس Df05105 حدود 80 شاخه گل نرگس باکیفیت و تازه به کار رفته است. گلهای نرگس به زیبایی و هنرمندانه در باکس گل مشکی رنگ تزیین شده اند. جنس باکس گل چوبی است که پوششی چرمی به رنگ مشکی دارد. به دور باکس گل روبان هایی زیبا به رنگ گلهای نرگس پیچیده شده است که جذابیت باکس گل را چند برابر کرده است. ارتفاع حدودی باکس گل 30 سانتی متر و قطر آن حدود 20 سانتی متر است.

باکس گل بهاری
حدود 30 سانتی متر
حدود 20 سانتی متر
حدود 80 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: