افزودن به مقایسه

جعبه گل:

برای خرید جعبه گل در اصفهان، سفارش آنلاین جعبه گل در تهران و خرید آنلاین جعبه گل در تهران  به پارسی گل فروشگاه اینترنتی گل و گیاه در تهران و اصفهان مراجعه فرمایید. 

خرید گل در تهران، خرید اینترنتی گل در تهران، خرید و سفارش انواع جعبه گل در تهران، تاج گل، دسته گل و سبد گل در پارسی گل (گلفروشی اینترنتی در اصفهان) و گل فروشی آنلاین در تهران

 خرید جعبه گل:

خرید گل و اهدای گل به عزیزان و دوستان از زیباترین هدایا در مناسبت ها و مراسم های مختلف خواهد بود. گل ها با زبان لطیف تری احساسات درونی ما را بیان خواهند کرد.

گل های طبیعی علاوه بر زیبایی و جذابیت ظاهری سرشار از انرژی و حس سرزندگی اند،پس با اهدای یک جعبه گل  زیبا خلق شده از گل های خوش عطر و باطراوت به دوستان و عزیزانتان در جشن ها و مراسم ها به زیبایی، احساسات و شادی خود را ابراز نمایید.

در دنیای امروز و با وجود مشغله های فراوان شاید دیگر وقت برای خرید حضوری نداشته باشیم،انتخاب یک هدیه مناسب نیاز به زمان بالایی دارد،ما برای وقت شما ارزش قائلیم، شما می توانید به راحتی با خرید آنلاین انواع جعبه گل، باکس گل و جعبه گل هدیه از پارسی گل در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را درب منزل دریافت کنید.

مشخصات جعبه گل انتخاب شده:

این جعبه گل عاشقانه زیبا، از باطراوت ترین و خوش عطر ترین گل های طبیعی در قالب باکس گل چوبی آماده شده است.

 حدود 20 شاخه گل طبیعی رز قرمز، 2 شاخه گل آنتوریوم و 1 دسته گل داوودی مینیاتوری (کرزنتی) در این جعبه گل با طراحی هنرمندانه و چشم نواز استفاده شده است.

اوج دقت،ظرافت و سادگی در دیزاین این باکس گل به کار برده شده تا محصولی لوکس و جذاب باشد جهت هدیه به عزیزانتان.

گل آرایان حاذق مجموعه پارسی گل نهایت تلاش و دقت خود را در طراحی این جعبه گل چوبی به کار برده اند تا ارمغانی درخور خلق شود جهت هدیه در مراسم و مناسبت های خاص شما

با سفارش آنلاین جعبه گل به راحتی این محصول را انتخاب کنید و در زمان معینی به صورت سورپرایز برای عزیزانتان ارسال کنید.

این محصول زیبا می تواند به بهانه های مختلف از جمله جعبه گل هدیه ولنتاین، جعبه گل تبریک تولد، جعبه گل عاشقانه، جعبه گل خواستگاری، جعبه گل تشکر و قدردانی به مخاطب شما اهدا گردد.

نکات مورد توجه جهت خرید جعبه گل:

گاهی اوقات به دلیل فصلی بودن، برخی از گل ها موجود نیستند که در این صورت  از گل های جایگزین با هماهنگی مشتری استفاده خواهد شد. عکس محصول عکس واقعی جعبه گل می باشد و از با کیفیت ترین و مطلوب ترین گل ها تهیه شده است.

با توجه به این که هر فردی سلیقه و نظر خاص خود را دارد، این امکان وجود دارد که رنگ گل های داخل باکس با توجه به نظر مشتری تغییر کند.همچنین اگر طرح این باکس گل به هر دلیلی مورد پسند شما قرار نگرفت امکان سفارش سازی محصولات نیز می باشد. 

امکان ارسال متن و یا تصویر همراه با محصولات وجود دارد، فقط کافیست جهت ارسال متن یا تصویر خود از قبل با همکاران هماهنگی های لازم را انجام داده تا متن یا تصویر مدنظر شما به زیباترین شکل همراه با سفارش شما ارسال گردد

ما حساسیت شما برای ارسال یک هدیه از راه دور را درک می کنیم به همین علت نهایت دقت در تحویل سفارشات شما انجام می گرددتمامی سفارشات شما در پارسی گل با کیفیت عالی و راس ساعت معین شده تحویل داده خواهد شدما با افتخار نماینده شما برای تحویل هدایایتان به بهترین شکل هستیم

سفارش آنلاین جعبه گل رز ،خرید آنلاین جعبه گل چوبی،ارسال جعبه گل رز چوبی به اصفهان،تحویل جعبه گل رز در اصفهان،خرید آنلاین جعبه گل ولنتاین،خرید آنلاین جعبه گل رز چوبی، سفارش آنلاین جعبه گل رز قرمز،خرید جعبه گل رز آنلاین در گل فروشی آنلاین پارسی گل در تهران و اصفهان

ارتفاعحدود 40 سانتی متر
عرضحدود 30 سانتی متر
گل های استفاده شده
گل رزحدود 20 شاخه
گل آنتوریمحدود 2 شاخه
گل کرزنتیا (داوودی مینیاتوری)حدود 1 دسته

هنوز نظری ثبت نشده است.

نظر خود را در مورد کالا بنویسید :

محصولات مرتبط