جعبه گل رز حرف R اول اسم کد DF04405

1,298,000 تومان

جعبه گل رز حرف R اول اسم کد DF04405 از باکس گل های حروف فروشگاه است که حرف R به زیبایی توسط رزهای سفید رنگ در میان رزهای قرمز رنگ طراحی شده است. طراحی حرف اول اسم در باکس گل بسیار جذاب و دوست داشتنی است برای مخاطبین و حس خاص و متفاوت بودن را به مخاطب القا می کنند. حدود 50 شاخه گل رز برای تزیین این باکس گل به کار رفته است. جنس باکس گل چوبی با پوششی چرمی به رنگ سفید است. ارتفاع حدودی باکس گل 12 سانتی متر و قطر آن 35 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی جعبه گل حرف R کد DF04405

طراحی حرف اول اسم و یا اسم کامل در باکس گل بسیار جذاب است و نشانه ای از اوج توجه و علاقه شما نسبت به مخاطبتان دارد. اینکه وقت بگذارید و باکس گلی را سفارش دهید که با حرف اول اسم دلدارتان آماده شده باشد مطمئنا بسیار نزد مخاطب شما ارزشمند خواهد بود. باکس گل های حرف اول اسم منحصر به فرد هستند و با حرف دلخواه شما تزیین می شوند. این مدل از باکس گل ها را برای مناسبت های خاص همچون سالگرد آشنایی، سالگرد ازدواج، قرارهای عاشقانه و... می توانید هدیه ببرید.

مشخصات جعبه گل رز حرف R اول اسم کد DF04405

برای آماده سازی باکس گل رز حرف R حدود 50 شاخه گل رز قرمز و رز سفید استفاده شده است. حرف R به زیبایی توسط رزهای سفید رنگ در میان بستری از گلهای رز قرمز رنگ طراحی شده است. طراحی حرف R با رز سفید در میان رزهای قرمز جلوه و درخشش بی نظیری به حرف طراحی شده داده است. طرح باکس گل دایره انتخاب شده است تا گلها زیباتر به چشم آیند. جنس باکس گل چوبی است و با یک لایه چرمی سفیدرنگ پوشیده شده است که داوم و ماندگاری بیشتری به باکس می بخشد. ارتفاع حدودی باکس 12 سانتی متر و قطر آن 35 سانتی متر است.

باکس گل حروف و اسامی
حدود 12 سانتی متر
حدود 35 سانتی متر
حدود 50 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه