باکس گل کریستال (شیشه ای) رز قرمز کدDF04005

باکس گل کریستال (شیشه ای) رز قرمز کدDF04005 از 3 شاخه گل رز قرمز به همراه برگ های تزیینی در باکس شیشه ای به شکل استوانه تهیه شده است. این باکس گل شیشه ای با توجه به تعداد گلی که در آن استفاده شده است قیمت مناسب و اقتصادی دارد و هدیه ای دوستانه و سرشار از صمیمیت خواهد بود برای مناسبت هایی که مایلید با هزینه کمتر هدیه ای زیبا از گل برای مخاطب خود داشته باشید. ارتفاع حدودی باکس گل 20 سانتی متر و قطر آن حدود 6 سانتی متر است.

این مدل تمام شده است

بررسی باکس گل کریستال کدDF04005

باکس گل های شیشه ای جذابیت خاص خود را دارند و هدایایی مناسب برای مناسبت های دوستانه اند. تنگ های شیشه ای که به عنوان باکس در تزیین این محصولات به کار برده می شود تنوع طرح و مدل فراوانی دارند و به دلیل جنس شیشه ای که دارند به خوبی می توان از آن ها به عنوان گلدان یا وسایل تزیینی دیگر استفاده کرد. باکس گل های شیشه ای را برای مناسبت هایی همچون تبریک تولد نوزاد، تبریک روز معلم، روز مادر، فارغ التحصیلی و... می توان هدیه برد.

مشخصات باکس گل کریستال (شیشه ای) رز قرمز کدDF04005

برای تزیین باکس گل شیشه ای فوق حدود 3 شاخه گل رز قرمز استفاده شده است. باکس انتخابی برای این محصول تنگ شیشه ای استوانه ای شکل است که دوام و استحکام خوبی دارد و می توان از آن به عنوان گلدان هم استفاده کرد. برای این که باکس شیشه ای زیباتر به نظر آید از تعدادی برگ تزیینی در کنار گل ها استفاده شده است. همچنین برای ماندگاری بیشتر رزها از مقداری آب داخل باکس شیشه ای استفاده شده است که در زمان هدیه دادن و جا به جایی باکس احتیاط کنید. ارتفاع حدودی باکس گل 20 سانتی متر و قطر آن 6 سانتی متر است.

باکس گل شیشه ای
حدود 25-20 سانتی متر
حدود 8-6 سانتی متر
3 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: