باکس گل کریستال (شیشه ای) رز لب صورتی کدDF03905

باکس گل کریستال (شیشه ای) رز لب صورتی کدDF03905 از باکس گل های شیشه ای و اقتصادی فروشگاه است که در تزیین آن از یک شاخه گل رز سفید لب صورتی استفاده شده است. داخل باکس شیشه ای مقداری آب وجود دارد که علاوه بر زیبایی به تازه و شاداب نگه داشتن گل کمک می کند. این محصول قیمت اقتصادی داشته و برای هدیه دادن برای مناسبت هایی آماده شده است که صمیمی و دوستانه بوده و مایلید که گل تک شاخه را با تزیینی زیبا اهدا کنید. ارتفاع حدودی باکس گل 15 سانتی متر و قطر آن حدود 6 سانتی متر است.

این مدل تمام شده است

بررسی باکس گل شیشه ای کدDF03905

باکس گل های شیشه ای به دلیل تنوع طرح و مدلی که دارند برای اکثر مناسبت ها قابل استفاده اند. تنگ های شیشه ای که به عنوان باکس گل در تزیین باکس های شیشه ای استفاده می شود بسیار متنوع هستند و به راحتی می توانید با انتخاب انواع مختلف از آن هدیه ای مطابق سلیقه خود سفارش دهید. هرچه سایز باکس شیشه ای بزرگتر باشد و تعداد گل استفاده شده در آن بیشتر باشد قیمت باکس گل افزایش پیدا می کند و هرچه باکس کوچکتر باشد و گل کمتری داشته باشد قیمت آن مناسب تر خواهد بود.

مشخصات باکس گل کریستال (شیشه ای) رز لب صورتی کدDF03905

برای تزیین باکس گل شیشه ای Df03905 یک شاخه گل رز سفید لب صورتی استفاده شده است. باکس شیشه ای به شکل استوانه انتخاب شده است که می توان از آن برای گلدان تزیینی هم استفاده کرد. داخل باکس گل مقداری آب وجود دارد که به تازه نگه داشتن گل رز و ماندگاری بیشتر آن کمک میکند. برای اینکه باکس ظاهر زیباتری داشته باشد مقداری سنگریزه در انتهای باکس ریخته شده است. ارتفاع حدودی باکس گل 15 سانتی متر و قطر آن حدود 6 سانتی متر است.

باکس گل شیشه ای
حدود 20-15 سانتی متر
حدود 8-6 سانتی متر
یک شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه