جعبه گل رز فلاور شیشه ای (کریستال) کد DF03805

599,000 تومان

جعبه گل رز فلاور شیشه ای (کریستال) کد DF03805 از 25 شاخه گل رز قرمز هلندی تشکیل شده است. گلهای رز به زیبایی داخل تنگ چیده شده اند و برای زیباتر شدن گلها از چند برگ زینتی در پس زمینه گلها استفاده شده است. همچنین کف باکس با سنگریزه و ساقه زینتی تزیین شده است. برای باکس آن از تنگ شیشه ای استفاده شده است که دوام و استحکام خوبی دارد. باکس شیشه ای این محصول برای مصارف دیگر نیز قابل استفاده است. ارتفاع حدودی باکس گل 35 سانتی متر و قطر آن حدود 15 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی جعبه گل شیشه ای DF03805

باکس گل های شیشه ای نسبت به دیگر باکس گل ها دارای مزایایی هستند و به همین دلیل طرفداران بیشتری دارند. یکی از مزایای باکس گل های شیشه ای استفاده از آب برای طراوت و تازگی بیشتر گل ها داخل باکس است. مزیت دیگر باکس گل های شیشه ای استفاده مجدد از باکس شیشه ای آن برای تزیین و دکوراتیو است. باکس گل های شیشه ای ظریف و جذاب اند و برای مناسبت هایی همچون تبریک ازدواج، تبریک سال نو، عیادت بیمار، تشکر و قدردانی قابل استفاده هستند.

مشخصات جعبه گل رز فلاور شیشه ای (کریستال) کد DF03805

برای تزیین باکس گل شیشه ای فوق حدود 25 شاخه گل رز قرمز هلندی استفاده شده است. رز های استفاده شده در روز سفارش از بهترین گلخانه های پارسی گل برداشت می شوند و بسیار تازه و باطراوت هستند. از برگ زینتی عبایی و شمشیری برای زیباتر شدن گل ها در پس زمینه باکس گل استفاده شده است. جنس باکس، تنگ شیشه ای است که استحکام خوبی دارد ولی در زمان جا به جایی دقت شود تا صدمه نبیند. ارتفاع حدودی باکس گل 35 سانتی متر و قطر آن 15 سانتی متر است.

باکس گل شیشه ای
حدود 35 سانتی متر
حدود 15 سانتی متر
حدود 25 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه