جعبه گل بهاره کریستال (شیشه ای) لوکس کد DF03605

389,000 تومان

جعبه گل بهاره کریستال (شیشه ای) لوکس کد DF03605 از گلهای رنگارنگ ژربرا، آنتوریوم، میخک و کرزنتی تشکیل شده است. تزیین و گل آرایی این محصول بسیار خاص و متفاوت است و مناسب برای افرادی است که مایلیند هدیه ای متفاوت به عزیزانشان هدیه دهند. ترکیب گل ها با رنگ های مختلف انرژی و نشاط خاصی به این باکس گل بخشیده است. این محصول برای تبریک و ابراز شادمانی در جشن ها و مراسم های شاد قابل استفاده است. جنس باکس شیشه ای است و دوام خوبی دارد. ارتفاع حدودی باکس گل 40 سانتی متر و عرض آن 20 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی جعبه گل بهاره کد DF03605

باکس گل های بهاره به دلیل ترکیب گل های مختلف در رنگ های متفاوت و پر انرژی در کنار هم به اسم باکس بهاره عنوان می شوند و در اصل چیدمانی از گلهای رنگارنگ در یک باکس است. باکس گل بهاره Df03605 با ترکیبی از زیباترین گل های طبیعی شور و نشاطی وصف نشدنی با خود دارد که به خوبی می تواند به مخاطبین شما القا کند. باکس گل هایی که با گل های مختلف و رنگارنگ تزیین می شوند مناسب برای هدیه دادن در جشن ها و مراسم های شادی همچون تبریک تولد، تبریک موفقیت، تبریک پیروزی، عیادت بیمار و ... هستند.

مشخصات جعبه گل بهاره کریستال (شیشه ای) لوکس کد DF03605

برای تهیه باکس گل بهاره فوق حدود 2 شاخه گل آنتوریوم، یک دسته گل میخک، یک دسته گل کرزنتی و 2 شاخه گل ژربرا استفاده شده است. رنگ های استفاده شده بسیار پر انرژی و با یکدیگر هماهنگی دارند. برای باکس این محصول از تنگ شیشه ای استفاده شده است که دوام نسبتا خوبی دارد و می تواند مصارف دیگری نیز داشته باشد. داخل تنگ شیشه ای با سنگریزه و ساقه گلهای زینتی تزیین شده است تا ظاهری زیباتر داشته باشد. ارتفاع حدودی باکس گل 40 سانتی متر و عرض آن 20 سانتی متر است.

باکس گل شیشه ای
حدود 40 سانتی متر
حدود 25 سانتی متر
حدود 2 شاخه
حدود 1 دسته
حدود 1 دسته
حدود 2 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه