جعبه گل کادویی کریستال (شیشه ای) رز کد DF03505

389,000 تومان

جعبه گل کادویی کریستال (شیشه ای) رز کد DF03505 از تازه ترین گل های طبیعی میخک، رز و آنتوریوم تشکیل شده است. سبک تزیین گلها متفاوت است و طرفداران خاص خود را دارد. جنس باکس شیشه ای و مقاوم است. تنگ شیشه ای این محصول مصارف دیگری همچون استفاده به شکل گلدان، گلدان برای تزیین گل خشک، تنگ ماهی، تنگ تراریوم و... دارد. این باکس گل هدیه ای متفاوت و خاص برای تبریک و ابراز شادی در جشن ها و مراسم های شاد می باشد. ارتفاع حدودی باکس گل 40 سانتی متر و عرض آن 20 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی جعبه گل کادویی کریستال (شیشه ای) رز کد DF03505

باکس گل شیشه ای کد Df03505 از باکس گل های فانتزی فروشگاه است که به دلیل نوع تزیین و همینطور باکس شیشه ای اش طرفداران خاص خود را دارد. باکس گل های شیشه ای مشابه باکس گل های مقوایی یا چوبی هنوز به خوبی در بین طرفداران باکس گل جا نیفتاده اند و فقط گروه خاصی طرفدار خرید این مدل از باکس گل ها هستند. البته که باکس گل های شیشه ای مزایای خاص خود همچون دوام و ماندگاری تنگ شیشه ای برای مصارف مختلف یا امکان نگهداری آب برای تازه و باطراوت نگه داشتن گل ها را نسبت به باکس گل های دیگر دارند.

مشخصات جعبه گل کادویی کریستال (شیشه ای) رز کد DF03505

در تزیین باکس گل شیشه ای Df03505 حدود 3 شاخه گل رز، 2 شاخه گل آنتوریوم و 2 دسته گل میخک استفاده شده است. گل های آنتوریوم به زیبایی در قسمت بالایی باکس گل تزیین شده اند. این سبک از تزیین و گل آرایی نسبتا جدید است و زیبایی خاص خود را دارد. جنس باکس شیشه ای است و مقاومت خوبی دارد. برای زیباتر شدن تنگ شیشه ای از سنگریزه و ساقه های زینتی استفاده شده است. ارتفاع حدودی باکس گل 40 سانتی متر و عرض آن 20 سانتی متر است.

باکس گل شیشه ای
حدود 40 سانتی متر
حدود 20 سانتی متر
حدود 2 شاخه
حدود 3 شاخه
حدود 2 دسته
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه