جعبه گل رز عاشقانه اسامی کد DF03205

جعبه گل رز عاشقانه اسامی کد DF03205 از زیباترین باکس گل های فروشگاه با طراحی نام به صورت کامل است. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این محصول شامل 6 باکس گل دایره است که در هر کدام حروف اسم به صورت مجزا طراحی شده است. برای طراحی هر باکس گل دایره حدود 50 شاخه گل استفاده شده است و جمع گلهای استفاده شده در این محصول به 300 شاخه می رسد. این باکس گل قابلیت طراحی با تمامی نام ها را دارد که در صورت تعداد حرف بیشتر یا کمتر قیمت باکس گل تغییر خواهد کرد. 

این مدل تمام شده است

بررسی جعبه گل اسامی کد DF03205

باکس گل های اسامی و حروف اول اسم جزء خاص ترین باکس گل ها هستند که برای مخاطب جذابیت ویژه ای دارند. اینکه نام مخاطب و یا حروف اول اسمش به زیباترین شکل ممکن با گلهای طبیعی داخل باکس گل حک شود بسیار دیدنی است و خاطره ای ماندگار را برای مخاطب رقم خواهد زد. طراحی نام به صورت کامل در باکس گل، هدیه ای لاکچری و البته متفاوت  و خاص خواهد بود برای مخاطب به همین دلیل پیشنهاد می دهیم که مناسبتی خاص و ویژه را انتخاب کنید و با انتخاب این هدیه عزیزان خود را به زیباترین شکل ممکن سورپرایز کنید.

مشخصات جعبه گل رز عاشقانه اسامی کد DF03205

برای تزیین باکس گل با حروف اسم Df03205 حدود 300 شاخه گل رز هلندی در رنگهای قرمز و نباتی استفاده شده است. برای تزیین این باکس گل حدود 6 باکس گل دایره به کار رفته که در هر باکس گل یک حرف طراحی شده است. آماده سازی هر کدام از باکس گلها با حدود 50 شاخه گل رز انجام شده است. جنس باکس گل ها چوبی است که با پوشش چرمی سفید رنگ پوشانده شده است. ارتفاع هر باکس گل دایره حدود 12 سانتی متر و قطر هر باکس حدود 35 سانتی متر است.

باکس گل حروف و اسامی
ارتفاع تکی هر باکس حدود 12 سانتی متر
قطر تکی هر باکس حدود 35 سانتی متر
حدود 300 شاخه

چقد گل آرایی و تزیین این جعبه گل حروف کامل اسم و نام با حروف انگلیسی جذاب و دیدنیه فقط یه کم قیمتش بالاست اگه با گل های ارزان تر زده بشه شاید قیمتش مناسب تر بشه اونوقت ما دانشجو ها هم می تونیم برای روز تولد و یا روز ولنتاین از این جعبه گل حروف انگلیسی اسامی سفارش بدیم و خرید کنیم یا این که همه این جعبه گل ها با هم یک جعبه گل شوند و حروف انگلیسی اسامی به طور کامل در یک جعبه گل گل آرایی شوند.

 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه