باکس گل رز زرد و قرمز دو طرفه کد DF02805

باکس گل رز زرد و قرمز دو طرفه کد DF02805 از باکس گل های کلاسیک فروشگاه است که به دلیل دو طرفه بودن باکس و ترکیب دو رنگ از گل رز جذابیت ویژه ای دارد. حدود 28 شاخه گل رز در تزیین این باکس گل استفاده شده است که 14 شاخه از آن رز زرد و 14 شاخه دیگر رز قرمز است. جنس باکس گل چوبی است که برای زیبایی بیشتر به رنگ قرمز رنگ آمیزی شده است. دسته ای چوبی برای جا به جایی آسان تر برای باکس گل در نظر گرفته شده است. طول حدودی باکس گل 40 سانتی متر، عرض 20 سانتی متر و ارتفاع 35 سانتی متر است.

این مدل تمام شده است

بررسی باکس گل دو طرفه کد DF02805

باکس گل دوطرفه کد Df02805 از باکس گل های جدید فروشگاه است که طرحی خاص و متفاوت دارد. دوطرفه بودن باکس گل این امکان را می دهد که به خوبی بتوانید از دو نوع گل متفاوت و یا دو رنگ گل متفاوت استفاده کنید. همانطور که در تصویر محصول مشاهده کنید دیزاینر این باکس گل از دو رنگ گل متفاوت استفاده کرده است. ترکیب رز زرد و قرمز بسیار پر انرژی است و به خوبی انرژی مثبت و هیجان زیادی را به مخاطب شما القا کند.

مشخصات باکس گل رز زرد و قرمز دو طرفه کد DF02805

برای تزیین باکس گل دوطرفه کد Df02805 حدود 28 شاخه گل رز استفاده شده است. حدود 14 شاخه گل رز قرمز در یک طرف باکس گل و 14 شاخه رز زرد در طرف دیگر باکس گل استفاده شده است. جنس باکس گل چوبی است که برای هماهنگی با رنگ گل ها به رنگ قرمز رنگ آمیزی شده است.  جهت جا به جایی آسان تر دسته ای چوبی برای این باکس گل در نظر گرفته شده است. طول حدودی باکس گل 40 سانتی متر، عرض 20 سانتی متر و ارتفاع 35 سانتی متر است.

باکس گل رز
حدود 40 سانتی متر
حدود 35 سانتی متر
حدود 20 سانتی متر
حدود 28 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه