پودر ماندگاری گل های شاخه ای

برای افزایش مواد آلی خاک، بهبود خاک، حاصلخیزی خاک، افزایش عناصر غذایی خاک باید از تغذیه گیاهی استفاده کرد. استفاده از کودهای شیمیایی و ارگانیک جهت بهبود بستر خاک و رشد گیاه می تواند بسیار مناسب باشد و توصیه می شود.

این مدل تمام شده است

پودر افزایش ماندگاری گل های شاخه ای

گل های شاخه بریده از زیباترین نوع گل ها هستند که بسیار در بین مردم محبوب واقع شده اند. گل های شاخه بریده نسبت به بقیه گیاهان از نظر نحوه نگهداری دارای حساسیت بیشتری هستند. عموم مردم عمر گل های شاخه بریده را بسیار کوتاه می دانند ولی امروزه با استفاده از رعایت نکات نگهداری آن ها و مواد تغذیه ای مناسب می توان عمر آن ها را تا چند روز بیشتر افزایش داد.برای افزایش طول عمر گل های شاخه بریده انواع و اقسام از پودرهای ماندگاری تولیده شده است که در زیر نمونه ای از بهترین و باکیفیت ترین نوع پودر ماندگاری معرفی می شود.

نحوه مصرف پودر افزایش ماندگاری گل های شاخه ای

برای استفاده از این پودر باید حتما قبل از استفاده محتوی درون بسته را در دو تا سه لیتر آب ولرم حل نموده به نحوی که کاملا محلول در آب شود و به آب گلدان گل اضافه نمود. لازم به ذکر است که این پودر علاوه بر افزایش طول عمر گل خاصیت ضدعفونی دارد.

 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه