تاج گل تسلیت سفید چشمگیر کد DF16001

3,998,000 تومان

پیام تسلیت خود را با اهدای تاج گل مراسم ختم مجلل و با شکوه به زیباترین شکل ممکن تکمیل نمائید. تاج گل تسلیت سفید چشمگیر نمونه ای از تاج گل هایی است که برای همدردی با بازماندگان می توانید به آن ها اهدا کنید.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تاج گل تسلیت دو طبقه کد DF16001

در تاج گل سفید چشمگیر سعی شده است تنوعی از گل های مناسبتی برای شما قرار داده شود تا با توجه به مناسبت و محدوده قیمتی خود بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. این تاج گل در دو طبقه طراحی شده است که برای ساخت آن بیش از 170 شاخه گل به کار گرفته شده است. رنگ غالب بر تاج گل سفید می باشد که این رنگ انتقال دهنده احساس آرامش به حضار مجلس می شود.


مشخصات تاج گل سفید چشمگیر کد DF16001

تاج گل سفید چشمگیر به دلیل گل های استفاده شده و نوع طراحی از انوع تاج گل لوکس و لاکچری به حساب می آید. طراحی خلاقانه هنرمند گل آرای این تاج گل و استفاده از گل های لوکس همچون گل رز، ژربرا و گلایول موجب شده است که این تاج گل از تاج گل های مورد توجه افراد سخت پسند باشد. تاج گل سفید رنگ مشاهده شده با عرض تقریبی 130 سانتی متر و ارتفاع تقریبی 240 سانتی متر ارائه می گردد که بصورت دایره ای کنار یکدیگر قرار گرفته اند. با توجه به این که داخل این تاج گل از گل شب بو استفاده شده است و این گل در برخی از فصول موجود نیست جایگزین آن از گل گلایول استفاده می گردد.

تاج گل تسلیت
دو طبقه
240 سانتی متر
130 سانتی متر
حدود 60 شاخه
حدود 60 شاخه
حدود 50 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه