تاج گل تسلیت و فاتحه مرغوب کد DF15501

4,598,000 تومان

سفارش تاج گل ترحیم و اهدای تاج گل عرض تسلیت به مراسم متوفی به خوبی می تواند شما را در شریک بودن غم سنگین از دست دادن بستگان و عزیزان به نمایش بگذارد و حس همدلی شما را بازگو کند. تاج گل تسلیت و فاتحه مرغوب کد DF15501 می تواند برای این مراسم بسیار مناسب باشد.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تاج گل دو طبقه تسلیت کد DF15501

تاج گل دو طبقه تسلیت کلکسیونی از جدید ترین گل های ختم و سوگواری را با جدید ترین روش های روز گل آرایی ساخته شده است. طراح این تاج گل تسلیت دو طبقه آبرومند از گل های تازه و با کیفیت برای ساخت این محصول استفاده کرده اند. در ادامه به بررسی جزئیات این محصول می پردازیم.

مشخصات تاج گل دو طبقه مرغوب کد DF15501

تاج گل دو طبقه مرغوب کد DF15501از گل های شب بو، لیلیوم، گلایول و ژربرا به بهترین و زیباترین شکل استفاده کرده است. گل ها با رنگ براق برای از بین بردن کسالت و یکنواختی این تاج گل ترحیم مورد استفاده قرار گرفته اند. ملزومات و گل های موجود در تاج گل به گونه ای قرار گرفته اند که عرض تاج گل در حدود 130 سانتی متر و ارتفاع آن در حدود 300 سانتی متر شده است.به عزیزانی که در جستجوی تاج گل زیبا و آبرومند به عنوان تاج گل عزاداری، تاج گل تسلیت، تاج گل ترحیم و تاج گل ختم برای اهدا به دوستان و آشنایان هستند پیشنهاد می شود که این تاج گل را خریداری کنند. با توجه به این که داخل این تاج گل از گل شب بو استفاده شده است و این گل در برخی از فصول موجود نیست جایگزین آن از گل گلایول استفاده می گردد.

تاج گل تسلیت
دو طبقه
300 سانتی متر
130 سانتی متر
حدود 50 شاخه
حدود 50 شاخه
حدود 32 گل
حدود 25 گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه