تاج گل تسلیت دو طبقه برازنده کد DF15201

3,699,000 تومان

خرید تاج گل برای تسلیت و عزاداری و اهدای آن به مراسم ختم مرحوم، می تواند حس اندوه و تاثر خود را در قالب تاج گلی درخور از گل های طبیعی ابراز کنید. یکی از تاج گل هایی که می تواند برای چنین شرایطی مناسب باشد تاج گل تسلیت دو طبقه برازنده کد DF15201 است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

 • ( 1 )
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تاج گل تسلیت دو طبقه کد DF15201

تقدیم تاج گل تهیه شده از گل های طبیعی روشی محترمانه و زیبا برای همدلی با خانواده داغ دیده است. تاج گل دو طبقه برازنده از انواع تاج گل کلاسیک است که از گلهای بسیار زیبا و با کیفیت تهیه شده است. تمامی گل هایی که در این تاج گل مورد استفاده قرار گرفته اند با طراوت هستند و در همان روز طراحی چیده می شوند. همان طور که در شکل نیز قابل مشاهده است با وجود قیمت مناسبی که این تاج گل دارد حجم مناسبی از گل ها در ساخت آن به کار گرفته شده است. در ادامه به بررسی دقیق تر این تاج گل می پردازیم.

مشخصات تاج گل دو طبقه برازنده کد DF15201

در تاج گل دو طبقه برازنده از گل های گلایول، اورینتال و ژربرا استفاده شده است که به شکل زیبا و هنرمندانه در کنار هم قرار داده شده اند.نوع دیزاین و طراحی این تاج گل عزاداری کلاسیک به گونه ای انتخاب شده است که عرض آن پس از دیزاین تقریبأ 120 سانتی متر و ارتفاع آن در حدود  250 سانتی متر می باشد. برای ساخت این تاج گل بیشتر از 90 شاخه گل به کار رفته است همچنین طراحی و نوع رنگ های استفاده شده در ای این تاج گل زیبا به گونه ای است که آن را  انتخاب مناسبی برای تاج گل ترحیم، تاج گل تسلیت، تاج گل عزاداری و تاج گل ختم کرده است. 

ارسال تاج گل ها رایگانه و این خیلی خوووووووووبه. ممنون از شما

 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه