تاج گل ترحیم لیلیوم و شب بو کد DF13501

3,998,000 تومان

اهدای تاج گل ترحیم لیلیوم و شب بو کد DF13501 در زمان از دست دادن عزیزان یکی از بهترین تسکین دهنده های روح اند. گل های طبیعی انتقال دهنده حس لطافت و آرامش هستند. از دست دادن عزیزان غم بزرگی است و با هیچ چیز جبران نخواهد شد ولی با این حال می توان با ارسال تاج گل ترحیم و تسلیت اندکی با اطرافیان همدردی کرد و با اهدا تاج گل فاتحه و ختم به مراسم موجب تلطیف روح و روان بازماندگان شد.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تاج گل ترحیم دو طبقه کد DF1350

تاج گل ترحیم دو طبقه کد DF1350 چشمگیر در گروه تاج گل دو طبقه قرار می گیرد. گل آرای حرفه ای و مجرب این تاج گل برای دیزاین و طراحی آن از گل های ممتاز استفاده شده است. برای این تاج گل متناسب با نوع و تعداد گل استفاده شده اندازه ی نهایی در نظر گرفته می شود. اندازه های در نظر گرفته شده برای این تاج گل بسیار مناسب می باشد.


مشخصات تاج گل دو طبقه لیلیوم و شب بو کد DF13501

تاج گل دو طبقه لیلیوم و شب بو می تواند به عنوان تاج گل ترحیم، تاج گل عزاداری، تاج گل ختم، تاج گل تسلیت و تاج گل افتتاحیه مورد استفاده قرار گیرد. بیشتر گل های استفاده شده در این تاج گل به رنگ سفید هستند و برای دیزاین و زیبایی بیشتر اندکی از رنگ صورتی و زرد نیز استفاده شده است. این تاج گل دارای ارتفاع 130 سانتی متر و عرض 280 سانتی متر هستند. برای ساخت این تاج گل بیش از 110 شاخه گل استفاده شده است که تمامی این گل ها در همان روز از شاخه چیده می شوند و شادی و طراوت آن ها کاملا مشخص است. با توجه به این که داخل این تاج گل از گل شب بو استفاده شده است و این گل در برخی از فصول موجود نیست جایگزین آن از گل گلایول استفاده می گردد.

تاج گل تسلیت
دو طبقه
130 سانتی متر
280 سانتی متر
حدود 7 شاخه
حدود 10 شاخه
حدود 100 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه