تاج گل ترحیم با گل های ترکیبی کد DF04101

1,989,000 تومان

تاج گل ترحیم با گل های ترکیبی کد DF04101  داری تنوع بالایی از تاج گل های طبیعی تزیین شده است که در بازه های قیمتی مختلفی ارائه شده است. برای ساخت این تاج گل از آنتوریوم، ژربرا، گلایول و سوسن استفاده شده است. تصویر نهایی این تاج گل در همین صفحه قابل مشاهده می باشد.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تاج گل ترحیم کد DF04101

تقدیم تاج گل به خانواده عزادار می تواند یکی از روش های ابراز همدردی به خانواده متوفی باشد. همچنین با توجه به رنگ های استفاده شده در تاج گل ترحیم کد DF04101 و نوع طراحی آن این تاج گل می تواند به عنوان تاج گل زیارت قبول، تاج گل افتتاحیه و تاج گل مجالس رسمی نیز مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه به بررسی کامل این تاج گل پرداخته ایم.

مشخصات تاج گل ترحیم با گل های ترکیبی کد DF04101

سفارش گل ، خرید تاج گل و اهدای تاج گل از زیباترین و بهترین انتخاب ها برای بیان عرض تسلیت به مراسم خاکسپاری بستگان و آشنایان است. گل آراهای خلاق و با سلیقه پارسی گل این تاج گل زیبا را با استفاده از گل های ممتاز و با کیفیت ژربرا، آنتوریوم، گلایول، لیلیوم و آلسترومریا طراحی کرده اند. رنگ قابل توجه در این تاج گل سفید می باشد که این تاج گل را مناسب برای مراسم خاکسپاری و تسلیت می کند، با این حال برای جلوگیری از یکنواختی در تاج گل از رنگهای صورتی و قرمز نیز به مقدار جزئی استفاده شده است که زیبایی تاج گل را دوچندان می کند. 

تاج گل تسلیت
دو طبقه
حدود 8 گل
حدود 7 گل
حدود 20 گل
حدود 70 گل
حدود 11 گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه