تاج گل تبریک و افتتاحیه سه رنگ کد DF07001

2,998,000 تومان

تاج گل تبریک با گل های شاد از برترین و زیباترین هدیه هایی است که می توانید با اطمینان خاطر از تأثیر ویژه بر مخاطبتان خریداری و به آن تقدیم نمایید.  تاج گل تبریک و افتتاحیه سه رنگ کد DF07001 یکی از این تاج گل ها می باشد که توسط گل آرایان مجرب پارسی گل طراحی شده است. تصویر این تاج گل در همین صفحه قابل مشاهده می باشد.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تاج گل تبریک و افتتاحیه دو طبقه کد DF07001

تاج گل تبریک و افتتاحیه سه رنگ مشاهده شده ویژه مراسم افتتاحیه و مجالس های طراحی شده است و زیبایی وصف ناپذیری دارد. در طراحی این تاج گل دو طبقه زیبا از با کیفیت ترین و تازه ترین تاج گل ها ساخته شده است. برای اینکه مراسم همایش، جذاب و یا افتتاحیه و مراسم بازگشایی به یاد ماندنی برگزار گردد، حضور تاج گل دو طبقه سه رنگ تأثیر شگرف و غیر قابل انکاری دارد.

مشخصات تاج گل دو طبقه سه رنگ کد DF07001

تاج گل دو طبقه سه رنگ می تواند علاوه بر استفاده به عنوان تاج گل افتتاحیه به عنوان تاج گل تبریک، تاج گل بازگشایی نیز مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر این با تغییر رنگ گل ها می توان از آن به عنوان تاج گل مراسم ترحیم و تسلیت نیز استفاده کرد. در طراحی این تاج گل دو طبقه زیبا بیش از 90 شاخه از گل هایی همچون ژربرا، گلایول،اورینتال و لیسیانتوس با رنگ های سفید، قرمز، صورتی و یاسی استفاده شده است. عرض در نظر گرفته شده برای این تاج گل دو طبقه با گل طبیعی حدود 120 سانتی متر و ارتفاع آن حدود 280 سانتی متر می باشد. 

تاج گل تبریک
دو طبقه
280 سانتی متر
120 سانتی متر
حدود 9 عدد
حدود 38 عدد
حدود 3 دسته
حدود 50 عدد
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه