تاج گل تبریک دو طبقه ارکیده کد DF05901

تاج گل تبریک  دو طبقه ارکیده کد DF05901 یکی از تاج گل های رنگارنگ فروشگاه است که با گل های آنتوریوم، رز، لیلیوم اورینتال، ارکیده فالانوپسیس، ارکیده وندا و لیاتریس در رنگ های جذاب و دیدنی تزیین شده است. سبک تزیین این تاج گل کلاسیک است و ظاهر چشم نواز و زیبایی دارد. از جذابیت های این تاج گل، گل های کمیاب ارکیده و لیاتریس می باشد. این تاج گل زیبا را می توانید برای تبریک در مراسم عروسی، ازدواج، خیر مقدم، زیارت قبول و... اهدا کنید. ارتفاع حدودی تاج گل 240 سانتی متر و عرض آن حدود 140 سانتی متر است.

این مدل تمام شده است

بررسی تاج گل تبریک دو طبقه کد DF05901

گل های طبیعی همیشه یکی از بهترین انتخاب ها برای ابراز احساسات در مناسبت های مختلف هستند. محصولات تاج گل از جمله گل های تزیین شده لوکس و زیبا هستند که برای مراسم های رسمی اهدا می گردند. تاج گل ها از تعداد گل بیشتری برخوردارند و نسبت به دیگر گل های تزیین شده همچون سبدگل، دسته گل و باکس گل قیمت نسبتا بیشتری دارند. قبل از انتخاب و خرید تاج گل، مناسبت مورد نظر را در نظر بگیرید و به فراخور نوع مراسم و مناسبت بهترین تاج گل را انتخاب نمایید. تاج گل تبریک دوطبقه ارکیده کد df05901 را می توانید برای عرض تبریک و شادباش در مراسم های باشکوه و مجلل تقدیم نمایید.

مشخصات تاج گل تبریک  دو طبقه ارکیده کد DF05901

برای تزیین تاج گل تبریک دوطبقه ارکیده کد Df05901 از 11 شاخه گل آنتوریوم، 14 شاخه گل رز، 15 گل لیلیوم اورینتال، 10 گل ارکیده، 35 گل ارکیده فالانوپسیس، 7 گل ارکیده وندا و 15 گل لیاتریس استفاده شده است. رنگ های انتخاب شده هارمونی و تناسب خوبی با یکدیگر دارند و شکوه خاصی را در تاج گل ایجاد کرده اند. با توجه به اینکه در تزیین این تاج گل از گل ارکیده استفاده شده است سعی کنید تاج گل را در مکان هایی با تردد و رفت و آمد کم قرار دهید تا دچار آسیب نشوند. ارتفاع حدودی تاج گل 240 سانتی متر و عرض آن حدود 140 سانتی متر می باشد.

تاج گل تبریک
دو طبقه
240 سانتی متر
140 سانتی متر
حدود 11 گل
حدود 14 گل
حدود 15 گل
حدود 10 گل
حدود 35 گل
حدود 7 گل
حدود 15 گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: