تاج گل افتتاحیه پنج طبقه کد DF03801

تاج گل افتتاحیه پنج طبقه کد DF03801 از گل های طبیعی تازه و زیبای لیسیانتوس، آنتوریوم و لیلیوم ساخته شده است. گل اصلی این تاج گل را گل های فصلی لیسیانتوس سفید رنگ تشکیل می دهند. سبک تزیین این تاج گل مدرن و جدید است و مناسب افرادی است که به دنبال انتخاب و خرید یک تاج گل جدید و متفاوت هستند. این تاج گل سفید رنگ را هم برای مراسم تبریک و هم برای مراسم تسلیت می توانید اهدا کنید. ارتفاع حدودی تاج گل 320 سانتی متر و عرض آن حدود 130 سانتی متر است.

این مدل تمام شده است

بررسی تاج گل افتتاحیه پنج طبقه کد DF03801

تاج گل های تبریک و شادباش تنوع بالایی دارند و در سبک های مختلفی تزیین می شوند. تاج گل افتتاحیه پنج طبقه کد Df03801 یکی از تاج گل های تبریک خاص و مدرن فروشگاه است که به سبک خاصی تزیین شده است. مدل فانتزی این تاج گل باعث شده است که مورد پسند آن دسته از افرادی قرار بگیرد که به دنبال انتخاب و خرید تاج گل های فانتزی و متفاوت هستند. گل اصلی این تاج گل را گل های لیسیانتوس تشکیل می دهد که با گل های قرمز رنگ آنتوریوم و لیلیوم تزیین شده است. تاج گل افتتاحیه پنج طبقه فوق را می توانید برای مراسم تبریک افتتاحیه، نمایشگاه بین المللی و خیر مقدم تقدیم نمایید.

مشخصات تاج گل افتتاحیه پنج طبقه کد DF03801

برای تزیین تاج گل افتتاحیه پنج طبقه کد DF03801 از 42 شاخه گل آنتوریوم، 29 گل لیلیوم و 70 دسته گل لیسیانتوس استفاده شده است. گل لیسیانتوس به کار رفته در این تاج گل فصلی می باشد و در تمام طول سال موجود نمی باشد، به همین خاطر در صورتی که در زمان سفارش شما این گل موجود نباشد با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده می گردد. این تاج گل افتتاحیه زیبا از چند قاب مربع و دایره ای تشکیل شده است که قاب مربع شکل مرکز تاج گل بهترین مکان برای نصب متن روی تاج گل شما می باشد. با توجه به این که ارتفاع این تاج گل نسبتا بالا است در زمان جا به جایی و حمل آن دقت فرمایید. ارتفاع حدودی تاج گل 320 سانتی متر و عرض آن حدود 130 سانتی متر است.

تاج گل تبریک
سه طبقه
320 سانتی متر
130 سانتی متر
حدود 42 گل
حدود 70 دسته
حدود 29 گل

عرض ادب. آیا امکانش هست که گل های دیگری با رنگ های دلخواه رو با این دیزاین سفارش بدم؟

 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه