تاج گل تبریک دو طبقه رنگی کد DF05101

2,398,000 تومان

برای طراحی و ساخت تاج گل تبریک دو طبقه رنگی کد DF05101 بیش از 90 تاج گل استفاده شده است. شما می توانید عرض تبریک خود به دوستان و آشنایان را با اهدای گل و تاج گل طبیعی زیبا و چشمگیر همراه نمائید.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تاج گل تبریک دو طبقه کد DF05101

با هم بودن و پیوند عزیزان اتفاقی است میمون و مبارک و زیباست که به بهترین شکل تبریک گفته شود. عرض تبریک خود به دوستان و آشنایان را با اهدای گل و تاج گل طبیعی زیبا و چشمگیر همراه نمائید. تاج گل دو طبقه رنگی می تواند بهترین پیشنهاد برای شما باشد. در این تاج گل طبیعی تبریک دو طبقه دو مدل خاص و متفاوت از طراحی به کار برده شده است که توسط گل آرایان مجرب پارسی گل طراحی شده است.

مشخصات تاج گل دو طبقه رنگی کد DF05101

گل های استفاده شده در این تاج گل رز، آنتوریوم، لیلیوم و ژربرا می باشد. ترکیب این گل ها تصویری شگفت انگیز از اجتماع گل ها را ایجاد کرده است. رنگهای شاد و براق زرد، قرمز و نارنجی در کنار رنگ سفید تاج گل شاد و هیجان انگیز را خلق کرده است. عرض تقریبی تاج گل حدود 130 سانتی متر و ارتفاع آن تقریبأ 280 سانتی متر می باشد. اگر تمایل دارید که تاج گل آبرومند و لوکس را به عنوان تاج گل مراسم افتتاحیه، تاج گل تبریک، تاج گل عروسی و تاج گل تبریک ازدواج خریداری فرمائید این تاج گل به شما پیشنهاد می شود.

تاج گل تبریک
دو طبقه
280 سانتی متر
130 سانتی متر
حدود 11 شاخه
حدود 40 شاخه
حدود 42 شاخه
حدود 8 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه