تاج گل تسلیت سپید کد DF02401

3,589,000 تومان

تاج گل تسلیت سپید کد DF02401 یکی از نمونه تاج گل های تسلیت می باشد. برای اهدای تاج گل به خانواده هایی که عزیزشان را از دست داده اند این تاج گل انتخاب مناسبی است. برای ساخت این تاج گل از گل های اورینتال، ژربرا، گلایول و شب بو استفاده شده است. 

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تاج گل ترحیم دو طبقه کد DF02401

تاج گل ترحیم دو طبقه کد DF02401 برای استفاده در مراسم های ترحیم کاربرد زیادی دارد. تصویر نهایی از نحوه قرار گیری گل ها قابل مشاهده می باشد.  باتوجه به حجم گل های به کار رفته  تاج گل ترحیم  سپید دارای قیمت مناسبی می باشد . گل های این تاج گل از تازه ترین گل های شاخه بریده بر روی پایه ای چوبی و محکم تزیین شده اند.

مشخصات تاج گل دو طبقه سپید کد DF02401

تاج گل تسلیت سپید کد DF02401 از گلهای بسیار با کیفیت گلخانه های پارسی گل و از گلهای ژربرا، گلایول، شب بو و اورینتال انتخاب شده اند. در دیزاین این تاج گل ترحیم از گلهای متنوع با رنگ سفید استفاده شده است که در اطراف آن برگ های زینتی نیز به کار برده شده است. عرض تقریبی تاج گل 120 سانتی متر و ارتفاع تقریبی آن 300 سانتی متر در نظر گرفته شده است. بیشتر از 80 ساخه گل در ساخت این تاج گل به کار گرفته شده است. تاج گل طبیعی و معطر موجب القای حس آرامش در محیط می گردند. با خرید تاج گل اصفهان عزیزان از دست رفته خود را به دنیای ابدی بدرقه نمائید. با توجه به این که داخل این تاج گل از گل شب بو استفاده شده است و این گل در برخی از فصول موجود نیست جایگزین آن از گل گلایول استفاده می گردد.

تاج گل تسلیت
دو طبقه
300 سانتی متر
120 سانتی متر
حدود 6 گل
حدود 60 گل
حدود 20 گل
حدود 70 گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه