تاج گل ترحیم دو طبقه لیلیوم کد DF01901

2,889,000 تومان

غم از دست دادن عزیزان غم بزرگی است. سزاوار است که مراسم فاتحه و سوگواری عزیز از دست رفته به خوبی برگزار شود. حضور تاج گل های طبیعی و شایسته می تواند به برگزاری مراسمی شایسته و باشکوه کمک کند.  تاج گلی که در این صفحه مشاهده می کنید می تواند هدیه ای مناسب از طرف شما باشد.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

 • ( 1 )
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تاج گل ترحیم دو طبقه کد DF01901

اهدای تاج گل با گل های طبیعی روشی مناسب برای احترام به عزیزان از دست رفته و باز ماندگان آن ها می باشد.  تاج گل دو طبقه ترحیم لیلیوم کد DF01901 که از گل های گلایول و لیلیوم ساخته شده است نمونه ای از تاج گل های بی نظیر پارسی گل می باشد.  گل های مورد استفاده از بهترین و با کیفیت ترین گل ها می باشند و با وسواس خاص انتخاب شده اند.

مشخصات تاج گل دو طبقه لیلیوم کد DF01901

تاج گل ترحیم دو طبقه لیلیوم کد DF01901 مشاهده شده در دو طبقه با طراحی ساده و در عین حال شیک دیزاین شده است. ابعاد این تاج گل به طول حدود 300 سانتی متر و عرض حدود 130 سانتی متر می باشد. گل های مورد استفاده از بهترین و با کیفیت ترین گل ها می باشند و با وسواس خاص انتخاب شده اند. این تاج گل ترحیم ترکیبی زیبا از دو گل گلایول و لیلیوم می باشد. به دلیل نوع دیزاین و رنگ های انتخاب شده در طراحی، این تاج گل می تواند در جایگاه تاج گل ترحیم و تسلیت، تاج گل زیارت قبول و تاج گل مجالس نیز قرار گیرد.

تاج گل تسلیت
دو طبقه
300 سانتی متر
130 سانتی متر
حدود 110 گل
حدود 25 گل

من دارم این تاج گل را برای مراسم ختم و فاتحه یکی از همکارانم که در شهر اصفهان هست سفارش میدم فقط من خودم توی این مراسم نیستم خواهشی که دارم لطفا سر وقت تاج گل را به مسجد تحویل بدید و حتما هم از تاج گل عکسی برای من ارسال کنید. ممنون

 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه