تاج گل ترحیم یک طبقه گلایول سفید کد DF01801

1,698,000 تومان

همانطور که در تصویر می بینید این محصول از تاج گل های یک طبقه فروشگاه است که قیمتی اقتصادی داشته و مناسب افرادی است که به دنبال انتخاب تاج گل اقتصادی هستند. گل های این تاج گل از چهار نوع گل شاخه بریده که عبارتند از شب بو، گلایول، لیلیوم و ژربرا تشکیل شده و در دو رنگ سفید و زرد انتخاب شده اند. رنگ های استفاده شده در تاج گل کاملا مناسب مراسم تسلیت و عزاداری است. عرض حدودی این تاج گل 120 سانتی متر است و ارتفاع آن به حدود 210 سانتی متر می رسد.

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تاج گل ترحیم یک طبقه کد DF01801

محصول فوق از سری تاج گل های یک طبقه فروشگاه است که ظاهری کاملا تسلیت گونه دارد و ویژه مراسم عزاداری است. در طراحی این تاج گل سعی شده است از رنگ های کاملا خنثی استفاده شود و ترکیب رنگ آن در دو رنگ سفید و زرد خلاصه شده است. در این تاج گل از چهار نوع گل استفاده شده است که عبارتند از گل گلایول، شب بو، لیلیوم و ژربرا. تعداد کلی گل های استفاده شده به 86 شاخه می رسد که 40 شاخه ژربرا، 20 شاخه گلایول، 6 گل لیلیوم و 20 شاخه شب بو مجموع آن را تشکیل می دهد. برگ های سبز رنگی که در قسمت پشتی گل ها مشاهده می کنید و نقش بستر گل را ایفا می کنند، برگ پالم زینتی هستند که به خوبی قسمت های خالی تاج گل را پوشش می دهند و همچنین رنگ سبزشان، حس آرامش و سرزندگی بیشتری را در ترکیب با گل ها به نمایش می گذارد.

 

مشخصات تاج گل یک طبقه گلایول سفید کد DF01801

اسفنجی که برای تزیین گل ها استفاده شده است اسفنج آبکش با بالاترین کیفیت است تا بتواند به خوبی رطوبت را در خود حفظ کند و مدت زمان ماندگاری گل ها را افزایش دهد. پایه ای که گل ها روی آن قرار می گیرند از جنس چوب بوده و فرمی سه وجهی دارد که به خوبی بتواند وزن گل ها را تحمل کند. همچنین سه وجهی بودن پایه، به استوار و مستحکم بودن تاج گل کمک زیادی می کند. تاج گل مراسم ختم معمولا با انواع پارچه، تور و یا روبان مشکی پایه را می پوشانند تا با مراسم سازگاری بیشتری داشته باشد همچون این تاج گل که پایه آن توسط یک پارچه مشکی پوشانده شده است. با توجه به این که داخل این تاج گل از گل شب بو استفاده شده است و این گل در برخی از فصول موجود نیست جایگزین آن از گل گلایول استفاده می گردد.

تاج گل تسلیت
یک طبقه
210 سانتی منر
120 سانتی متر
حدود 40 گل
حدود 20 گل
حدود 6 گل
حدود 20 گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه