تاج گل ترحیم یک طبقه گلایول کد DF01701

1,989,000 تومان

تاج گل رو به رو از تاج گل های ترحیمی فروشگاه است که قیمت مناسبی داشته و مناسب افرادی است که مایلند تاج گل تسلیت با قیمت ارزان و اقتصادی خریداری کنند. در تزیین این محصول حدود 40 شاخه گل ژربرا نارنجی رنگ، 38 شاخه گل گلایول سفید و 7 گل لیلیوم زرد رنگ استفاده شده است. ارتفاع حدودی تاج گل 210 سانتی متر و عرض آن 120 سانتی متر است. پایه تاج گل از جنس چوب بوده که استحکام خوبی دارد و با پارچه مشکی رنگ پوشیده شده است تا مناسب مراسم عزاداری و سوگواری باشد.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

 • ( 1 )
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تاج گل ترحیم یک طبقه کد DF01701

معمولا تاج گل های تسلیت با گل هایی که رنگ های خنثی و آرامش بخشی دارند تزیین می شوند و این آرامش را به خوبی می توانند منتقل کنند. تاج گل ترحیم یک طبقه گلایول از نمونه تاج گل های یک طبقه فروشگاه است که با توجه به قیمت اقتصادی اش از جمله تاج گل ترحیم ارزان پارسی گل بوده و طرفداران زیادی دارد. گل های استفاده شده در طراحی این محصول از تازه ترین گل های شاخه بریده از بهترین گلخانه های پارسی گل تامین شده است. تقریبا 85 شاخه گل در طراحی این تاج گل به کار رفته است که 38 شاخه گلایول، 40 شاخه گل ژربرا و 7 گل لیلیوم مجموع این گل ها می باشند. ترکیب رنگی سفید، نارنجی و زرد از ترکیب رنگ هایی است که معمولا برای تاج گل های تسلیت استفاده می شود. ترکیب دو رنگ زرد و سفید همیشه در تاج گل های ترحیم دیده می شود و علت انتخاب رنگ نارنجی در این تاج گل جهت انرژی بخشیدن به دو رنگ سفید و زرد است که کاملا خنثی هستند.

 

مشخصات تاج گل یک طبقه گلایول کد DF01701

اسفنج استفاده شده از بهترین نوع اسفنج آبکش است که رطوبت را مدت زمان بالایی حفظ می کند و این باعث تازه و با طراوت ماندن گل ها در طول مراسم است. پایه تاج گل از جنس چوب است. اکثر تاج گل های فروشگاه بروی پایه های چوبی تزیین می شوند که استحکام خوبی دارند. پایه چوبی تاج گل توسط یک پارچه مشکی پوشانده شده است که معمولا تاج گل هایی را که برای مراسم عزاداری آماده می شوند، با پارچه مشکی پوشش می دهند که تاکیدی بر ترحیمی بودن تاج گل در مراسم باشد.

تاج گل تسلیت
یک طبقه
210 سانتی متر
120 سانتی متر
حدود 40 گل
حدود 38 گل
حدود 7 گل

سلام من این تاج گل را برای تسلیت مراسم ختم و فاتحه دوستم خرید کردم و واقعا راضی بودم هم از ارسال رایگان تاج گل به محل هم این که وقتی تاج گلم آماده شد عکسش را برام فرستادند و بعد از تایید کردن من حمل شد و حتی از تاج گلم داخل مسجد هم عکس ارسال کردند. همه چیز عالی و تاج گل دقیقا راس ساعت تحویل شد. امیدوارم به زودی برای مراسم عروسی و شادی تاج گل سفارش بدم. ممنون

 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه